Nosauc vietu, kur ir vislielākais risks inficēties ar Covid-19

tautaruna.lv 16.okt
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. / Ilze Zvēra/F64
Zinātnieki Holandē apgalvo, ka vieta, kur ir vislielākais risks inficēties ar Covid-19, ir lifti, raksta "Der Standard".
Pētnieki no Amsterdamas universitātes secinājuši, ka, lai liftā inficētos ar Covid-19, nav pat jābrauc ar inficētu cilvēku vienā kabīnē.

Skaļi runājot vai klepojot, inficētie cilvēki gaisā izdala simtiem vīrusa daļiņu - gan smagāku, gan vieglaku, kas tik ātri vien nenosēžas zemē, bet turpina cirkulēt gaisā.

Tika secināts, ka potenciāli bīstamās vīrusa daļiņas saglabājas lifta kabīnē vēl aptuveni 30 minūtes pēc tam, kad tur braucis inficēts cilvēks.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jēkabpilī nav lifti. Tikai celtniecības. Pārējie salūzuši.

16.oktobris Atbildēt
Dio

Valmierā veikalā Top pie Ceturtās Vidusskolas ir visreālākā inficēšanās bāze. Neviens skolnieks nelieto sejas masku un lielākā daļa apmēklētāju klaji ignorē masku lietošānu un pārdevēji arī neaizrāda, vakar mani veikalā neielaida, jo bija apsardze, bet šodien infekcijai tā teikt laikam izejamā diena.

16.oktobris Atbildēt
Dio

Jā šņaba pudeli man nopirka apsargs - šodien iepirkās darba kolēģis ar masku, es tikai vēroju to ārprātu, kas tur notiek, jā un tas veikals bija MaximaX kurā strādā pārdevēja Dainuvīte> lūk tā tas bija!!!

16.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:02

Jaunākās diskusijas