Suņu patversmei "Labās mājas" steidzami nepieciešama palīdzība

Viktorija Gabrjuna 1.okt
 
Lauris Aizupietis/F64
Suņu patversmē ”Labās mājas” jau notiek gatavošanās ziemai. Runa ir par projektu ”Robina pilis”, tā laikā iecerēts patversmes suņiem sagādāt siltas, omulīgas ziemas mājiņas, taču ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība, vēstīja TV3 raidījums "900 sekundes".
Brīvprātīgie aicina atsaukties cilvēkus, kuri var palīdzēt sagādāt patversmes suņiem siltinātas būdas.

Patversmes iemītnieku pastaigu laukumos jau tagad ir būdiņas, taču tās savu laiku jau nokalpojušas un ir ar visai plānām sienām.

“Tās būdas nepieciešamas, lai viņi varētu patverties no aukstuma ziemā, vasarā arī no karstuma,” brīvprātīgā Inese Potisone izstāsta par suņu būdu sagādāšanas galveno iemeslu. Viena mājiņa paraugam jau izgatavota.

Kopumā ir paredzēts izgatavot vismaz 15 šādus namiņus. To sienas, grīda un jums ir nosiltināti, lai būdā ziemā nebūtu auksts un vasarā pārāk karsts.

“Tas, kas mums ir nepieciešams, ir putuplasts, konkrēti standarts EPS 100, izmērā 1000×500 milimetri. Vēl ir nepieciešams ruberoīds, tas, ko pārklāt jumtu, lai aizkavētu mitrumu, un līdzekļi brusām,” stāsta Inese.

Papildu informācija atrodama lapā “Patversme.lv” un “Facebook” lapā “Labās mājas”.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Vajag renovēt kādu nepabeigto daudzstāveni un vietas būs cik vajag. īpaši stulbs stāsta, ka Jēkabpilī tāds nojaucot, bet kur ir prāts.

2.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:05

Jaunākās diskusijas