Pieķer, cik nekaunīgi vēstniecības darbinieki pārkāpj Latvijas likumus

tautaruna.lv 8.okt
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Aculieciniekam izdevies piefiksēt Ķīnas vēstniecības automašīnu, kas veic kreiso manevru neatļautā vietā. Kā norāda vīrietis, pie Ķīnas vēstniecības šādu skatu varot redzot itin bieži, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Autovadītājs devies savās gaitās pa Ganību dambi Rīgā, kad priekšā braucošā mašīna pēkšņi no kreisās joslas nogriezusies uz labo joslu. Jau pēc pavisam īsa brīža atklājās arī iemesls. Kreisajā joslā bija apstājusies automašīna ar diplomātiskajām numurzīmēm, lai nogriezoties pa kreisi neatļautā vietā. Ceļa vidū redzams horizontālais marķējums- dubultā nepārtrauktā līnija, taču tas vēstniecības darbiniekus nav atturējis pārkāpt Ceļu satiksmes noteikumus.

Mareks atklāj, ka Ganību dambī 5 (Ķīnas vēstniecības adrese) regulāri pamana automašīnas ar diplomātiskajām reģistrācijas numurzīmēm, kuru vadītāji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.

Drošas braukšanas eksperts norāda Jānis Vanks, ka kreisais manevrs pēc būtības ir bīstams un vēl bīstamāks tas vietās, kur to veikt nav atļauts.

Mareka video tiek pārsūtīts arī Ārlietu ministrijas darbiniekiem, kuri norāda, ka vēstniecībām tiks atkāroti uzsvērts par nepieciešamību ievērot Latvijas likumdošanu, pretējā gadījumā no Valsts policijas var tikt saņemts dods. Diplomātiem gan ir iespēja vērsties Ārlietu ministrijā ar lūgumu sodu anulēt. Šādos gadījumos tiek vērtēta konkrētās valsts attieksme pret Latvijas diplomātiem. Ja tie tiek sodīti par līdzīgiem pārkāpumiem, tad šīs valsts diplomāti arī tiks sodīti.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Kamēr vismaz kādus desmit ķīniešus nenobrauks, nekas nemainīsies.

8.oktobris Atbildēt

Laikam būs jāiet nagliņas pakaisīt...

8.oktobris Atbildēt

uzlikt sodu Ķīnas vēstniecībai par uzspļaušanu Latvijas likumiem laikam latvieši ir par gļēvu--un izsaiku

11.oktobris Atbildēt

un izsaukt Ķīnas vēstnieku uz tepiķa ar laikam latvieši par gļēvu??Ko var gribēt no latvijas ,kuras ārlietu ministrs ir pidarass..Bet varu derēt--ja Krievijas vēstniecības auto to darītu ,tad tāda smirdoņa saceltos

ha ,,liekulīgie latvieši ..latvija ir eiropas žogmales kompostkaudze!!

11.oktobris Atbildēt

nu ja ka valdībā daudz prederastu un lezbo ,mīkstie

12.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:54

Jaunākās diskusijas