Soctkīlu lietotāji sašutuši par trīskāršotajām cenām par autostāvvietām Rīgā

tautaruna.lv 28.sep
 
Gints Ivuškāns/F64
Mikroblogošanas vietnē Twitter rīdzinieki un pilsētas viesi neslēpj savu sašutumu par izmaiņām Rīgas autostāvvietu darbībā.
Kā vēstīts Twiiter, Rīgā trīskāršo autostāvvietu izmaksas. Tiek skaidrots, ka tagad ap Vecrīgu būs vienota tarifu zona - R zona. Pr pirmo stundu būs jāmaksā 5 eiro (agrāk bija 2 eiro un 50 centi), bet par katru nākamo stundu 8 eiro.

Komentāros Twitter lietotāji kritizē jauno Rīgas domes sasaukumu, lai gan atsevišķi komentētāji norāda, ka tas vēl nemaz nav sācis darbu.

"Liberāli progresīvs risinājums... Un tie noteikti tikai asniņi... Kur nu vēl stiebriņi, lapiņas, pumpuriņi un ziediņi... Pēc kā nāks augļi... Rīdzinieku mazohisms ir neizmērojams," tekts kādā komentārā.

"Bāleliņu stulbums ir neizmērojams. Tā vietā, lai celtu apakšzermes/daudzstāvu autostāvvietas, tiek celtas cenas. No ko lai saka, ceļš uz elli bruģēts ar labiem nodomiem, piedodiet, šoreiz gan ar stulbiem," teikts vēl kādā komentārā.

Kāds cits komentētājs ironiski piebilst, ka ari gājējiem vajadzētu likt par kaut ko maksāt.

Mazākā daļa no komentētājiem pauž pretēju viedokli, proti, pozitīvi vērtē ideju, rakstot, ka tādejādi Rīgas centrā būs mazak mašīnu.

Tikmēr, kā ieprieks vēstījām, Rīgas domes koalīcija vienojusies par sadarbības līgumu. Jaunā koalīcija ir vienojusies par deviņiem galvenajiem sadarbības virzieniem - labu pārvaldību, kvalitatīvu izglītību bez bērnudārzu rindām, augstvērtīgu piedāvājumu kultūrā, mobilitātes uzlabošanu un infrastruktūras atjaunošanas plānu, pilsētvidi, kas ir ērta un atvērta dzīvotpriekam, ambicioziem mērķiem vides aizsardzības jautājumos, jauniem piedāvājumiem mājokļu politikā, sociālās aizsardzības attīstību, kā arī ekonomikas attīstību un investīciju piesaisti.

Par koalīcijas izveidošanu vienojušies četri Rīgas domē ievēlētie saraksti - partiju apvienība "Attīstībai/Par!" un partija "Progresīvie", "Jaunā vienotība", Jaunā konservatīvā partija, "Nacionālā apvienība"/"Lavijas reģionu apvienība".

Topošās koalīcijas deputātiem ir 39 no 60 Rīgas domes mandātiem.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Nevajag lamāties, bet uztvert to kā jaunu izaicinājumu. Bet, ja nopietni, šeit darbs, ja ne tūļīgajam Tiesībsargam, tad Satversmes tiesai jau nu noteikti. Ar kādām tiesībām par stāvēšanu ielas malā kaut kam vispār būtu jāmaksā? Tad jau sanāk, ka Rīgas dome ierobežo cilvēku tiesības brīvi pārvietoties.

28.septembris Atbildēt

Ne to vien Staķelis panāks!Ko sēsiet to pļausiet.Par Saskaņu nebalsojāt un tagad varat sūkāt sev...

28.septembris Atbildēt

Lai priecājās, tie kas balsoja...

28.septembris Atbildēt

Alkatība pāri visam, pilnīgam muļķim ir skaidrs, ka stāvvieta nemaksā šo naudu. Citi ēdis kaviāru pa tavu naudu

28.septembris Atbildēt

Tad nebrīnās, ka Rīgas iedzīvotāji samazinājušies par trešdaļu.

29.septembris Atbildēt
Fra

visu Rīgu jau pārpilda tās automašīnas, kas katru rītu iebrauc, un katru vakaru izbrauc, lai maksā, jo tie nedzīvo Rīgā. Strādā, saņem algas Rīgā, bet nodokļus maksā citām pašvaldībām. Tikai "nodrāž" Rīgas ielas, pie kam esmu pamanījis, ka no rītiem viņi ierodas Rīgā kopā ar saviem atkritumu maisiem, kurus iemet rīdzinieku apmaksātajos atkritumu konteineros... Vispār iebraukušajiem Rīgā vajag uzlikt pamatīgu iebraukšanas maksu, jo pašiem Rīgā dzīvojošajiem nav kur novietot automašīnas.

29.septembris Atbildēt

Nu tad sēdi Rīgā un nedrāz lauku ceļus vasarā. Un ļoti šaubos, kā savus atkritumus pēc atpūtas atved uz savu apmaksātu Rīgas konteineru.

30.septembris Atbildēt

Re, visi cepās par stāvvietām, bet to, ka RIMI ir noticis varens cenu lēciens, neviens pat nepiemin! Bet nu inflācijas joprojām nav! :-/

Par stāvvietām: Rīga jau labu (kopā ar visādiem šaubīgiem dāņiem) laiku īsteno tuvredzīgu politiku, kuras rezultātā pilsētas centrs kļūst biznesam nepievielcīgs. Un tad brīnās, ka ļaudis mūk projām!

29.septembris Atbildēt

Rimi gan jau Lidl noliks pie vietas

29.septembris Atbildēt

Par kājāmiešanu neviens naudu neņem? Nu tad jau nav ko uztraukties

29.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:08

Jaunākās diskusijas