Kura ir visretākā horoskopa zīme?

tautaruna.lv 27.sep
 
pexels
Kā norāda "yourtango.com", pētījumi apliecinājuši, ka Jaunavas un Svari ir visbiežāk sastopamās horoskopa zīmes, jo septembris esot mēnesis, kurā ir visvairāk jaundzimušo.

Tikmēr vismazāk jaundzimušo esot februārī, tāpēc visretākā horoskopa zīme ir Ūdensvīrs, kuru laiks ir no 20. janvāra līdz 18. februārim.

Tas, iespējams, skaidrojams ar to, ka februāris ir īsākais gada mēnesis un līdz ar to, tajā ir arī mazāk dzimšanas dienu.

Lai gan Ūdensvīrs tiek uzskatīts par retāko horoskopa zīmi, tai ir daudz populāru pārstāvju - Volfgangs Amadejs Mocarts, Galileo Galilejs, Šakira un daudzi citi.

Pēc Ūdensvīra retāk sastopamās horoskopa zīmes esot Auni un Strēlnieki.

Komentē 4

 
Anonīms
 

paz'istu ļoti daudzus ūdensvīrus, vēži, auni mazāk sastapušies

27.septembris Atbildēt

man divi oficālie vīri bija Strēlnieki,kā arī civilvīrs bija Strēlnieks,tā kā nezinu,nezinu..varbūt vienkārši tālāk par šo zīmi netiku

27.septembris Atbildēt

Es arī esmu Ūdensvīrs, bet te bieži parādos.

28.septembris Atbildēt

Nav noslēpums, ka februāris ir īsākais mēnesis, bet kāds tam sakars ar Ūdensvīru "retumu"! Nav noslēpums arī, ka jabvārī ir 31 diena. Dīvains ir arī kaut kādas šakiras "pielīdzināšana" Mocartam un Galilejam. Tas, kurš šitās nejēdzības rakstīja, droši vien arī populārs žurnālisc...

28.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:21

Jaunākās diskusijas