Pircējs sūdzas par ieraudzīto Rīgā populārā veikalā

tautaruna.lv 27.sep
 
Ilustratīvs attēls / Ilze Zvēra/F64
Māris kopā ar bērniem apmeklējis ”Dominā” esošo veikalu ”New yorker”, taču no tā izgājis bez pirkumiem un pavisam dusmīgs, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Māris norāda, ka tik netīras ģērbtuves redzējis pirmo reizi. Ģimene ielūkojusies vairākās ģērbtuvēs, taču visas bijušas netīras, tādēļ pieņēma lēmumu veikalā neko neiegādāties un doties projām.

"Tur putekļu slānis tāds, ka … Vienkārši… Cilvēki mēra arī bikses, ne tur noģērbties, neko. Neviens negāja iekšā, cilvēki gar malām gāja un ģērbās. Visas piecas ģērbtuves bija tādas. Ar bērniem aizgājām, neviens neko piemērīt nevar. Drausmīgs tas putekļu slānis. Tādi savēlušies kunkuļos… Esmu tādu redzējis, kad telpu mēnešiem neslauka, uzpūš un putekļi saveļas kunkuļos. Bija briesmīgs sašutums, gribas piemērīt drēbes, bet nav kur. Ir kabīnes, bet tur ieiet nav iespējams," stāsta Māris.

Veselības inspekcijā raidījumam norāda, ka iestādes darbinieki šādām lietām uzmanību nepievērš. Tīrība uzņēmumu telpās ir paša komersanta atbildība.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Māris jau varēja arī nebļaustīties pa visu internetu, bet vienkārši paņemt mitru lupatu un noslaucīt tos viņu kaitinošos putekļus. Pieradis, ka visu uz paplātes pasniedz...

28.septembris Atbildēt

Vo vo, brīnās, ka paši pienes ar apaviem, pat ar dubļainiem slāj un pajibaķ, a kad netīrs tad uj uj uj...

28.septembris Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > linards.balceris

Pie durvīm apsargam jānovērtē pircēju tīrības pakāpe un tad tik jāpieņem lēmums, vai ielaist veikalā.

28.septembris Atbildēt

Lēts veikals, trešās šķiras kvalitāte un zems servisa līmenis un, protams, niecīgas algas darbiniekiem!

28.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:46

Jaunākās diskusijas