Aculiecinieks sašutis par ātrās palīdzības mediķiem

Viktorija Gabrjuna 19.sep
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Kāds aculiecinieks pastāstījis par gadījumu, kad nācies izsaukt ātrās palīdzības mediķus, lai palīdzētu uz ielas guļošam cilvēkam.
Portālā "sudzibas.lv" aculiecinieks pauda sašutumu par mediķa, pēc viņa teiktā, negatīvo, attieksmi.

" Vakarā gājām mājās un redzējām vīrieti, kurš centās piecelties, bet apkrita, tāpēc piezvanījām ātrai palīdzībai. Palīdzējām piecelties vīrietim un gaidījām. Gaidot ātro palīdzību, vīrietis cēlās, iebļāvās un centās pārvietoties, bet tālu netika. Atbrauca divi vīrieši un viena sieviete. Vīrietis, kurš runāja ar cietušo, bija ļoti negatīvs un neizskatījās, ka viņam rūpētu palīdzēt cietušajam, jo bija acīm redzami, ka kājai kaut kas noticis, ko apstiprināja arī neatliekamās palīdzības mediķe.

Centāmies situāciju paskaidrot arī mediķim, bet viņš sāka pārmest un bļaut mums virsū. Viņš teica: " Kā jūs varat zināt, ka viņam ir lauzta kāja. Jūs esat ārsti? Viss jūs esat brīvi, varat iet prom. " Es saprotu, ka 22.00 vakarā nav viegli strādāt, bet ir arī normas, kā var runāt ar cilvēkiem. Tas, ka esi ārsts, nenozīmē, ka pārējie nekas nav. Vismaz cieni cilvēkus, kuri cenšas palīdzēt citiem, jo, piemēram, mūsu gadījumā garām šim vīrietim gāja daudzi un nemaz nedomāja palīdzēt," situāciju apraksta aculiecinieks.

Tikmēr komentētāji pauž neizpratni, par ko vispār ir sūdzība.

"Bet jūs neesat ārsti, jūs savu pienākumu izpildījāt un izsaucāt ātros, nevajag palīdzēt ārstiem meklēt diagnozi, tāpēc arī viņi atbrauca, lai aizvestu uz slimnīcu un sniegtu palīdzību," teikts kādā komentārā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

tie idioti prasa vēl algas paaugstināšanu!

19.septembris Atbildēt

Protams,kad ārstam nav nekādas tiesības bļaut uz cilvēkiem,dari savu darbu un viss.

19.septembris Atbildēt

...kad.... ?

19.septembris Atbildēt
Fra

vajag mediķus ņemt no Baltakrievijas, kamēr tie nav sačakarēti. Mūsu augstprāši jau ir sačakarēti galīgi.

19.septembris Atbildēt

dzirdam stāsta vienu pusi! :) jebkurš cilvēks mediķus var "apliet ar mēsliem" un viņam nekas par to nebūs. Bēdīgi ka tā...

Cik zinu no savas prakses, nekad neviens mediķis pamatotu palīdzības lūgumu nav ignorējis!

Lai autoram laba veselība!

19.septembris Atbildēt

Toties es no savas "prakses" gan esmu piedzīvojusi pat noziedzīgu ignoranci un ne vienu vien reizi!

21.septembris Atbildēt

Mēsli ir policijā un ātrajā palīdzībā kad ziņoju par nokritušu vīrieti Stacijas laukumā! 30.min gaidīšanā nevieņs neatbrauca!!!!;Mēsli jūs esiet,jo tas vīrietis nebija bomžš!!! Kāpēc jūs tad bezdarbībā savas darba stundas izmantōjiet???.

20.septembris Atbildēt

Mediķi varbūt domāja, ka viss notiek pēc TV raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" scenārija.

20.septembris Atbildēt

gandrīz garantēti - gulošais visticamāk bija kārtējais, jēgu pārdzēris un smirdīgs,bomzis,kuru,ja bija vajadzīgs,tad nogādāja stacionārā.Tā kā beidziet gvelzt par lietām,kurās Jums nav ne mazākās jēgas,ne arī jebkādas patiesas intereses.Mediķi,t.sk. ātrie,savu darbu zin un dara savu iespēju robežās.

20.septembris Atbildēt

Tev gan laimējies! Un kāds smirdīgo bomžu pazinējs!

21.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:23

Jaunākās diskusijas