Trīs visvaldzinošākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 20.sep
 
pexels.com
Šīm trim horoskopa zīmēm ir īpašas stratēģijas, kā savaldzināt citus, atklāj "themagichoroscope.com".

Skorpioni apzinās savas spējas un parasti tās izmanto sava labuma gūšanai. Viņi izmanto ķermeņa valodu, kas palīdz viņiem valdīt pār situāciju un panākt, lai citi darītu to, ko viņi vēlas un manipulēt ar cilvēkiem, par kuriem viņiem ir interese.

Lauvām piemīt dabisks talants savaldzināt ikvienu, ko vēlas. Ja Lauvas kādu ir noskatījušas, tad viņi cenšas darīt visu, lai pievērstu sev šīs personas uzmanību. Kad interese būs nodrošināta viņi apbērs šo personu ar komplimentiem, kas patiesībā glaimos pašiem. Neko nenojaušot, šī persona sapratīs, ka, ja vēlas, lai Lauvas pret viņiem izturas īpaši un apbrīno, viņiem tām jāvelta daudz komplimentu.

Dvīņi ir pati valdzinošākā horoskopa zīme, kuras sociālās prasmes ir apvienotas ar inteliģenci un nedaudz divkosības. Viņi valdzina citus ar stāstiem, kuros cildina paši sevi. Viņu divejādā daba izpaužas tā, ka viņi var veltīt otrai personai ļoti daudz uzmanības, bet citkārt to pat ignorēt.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Es esmu Ūdensvīrs un līdz šā raksta izlasīšanas biju pārliecināts, ka mana horoskopa zīme ir pati visvaldzinošākā. Ko nu..?

20.septembris Atbildēt

Nebēdā nenieka! Tu toties pirmais izlasi visas ziņas. Es ar nepacietību gaidu Tavus komentiņus. Man paveicās - esmu dvīnis, un man patīk viss, kas ir īpašs.

20.septembris Atbildēt
īpaši stulbs > orinska

Jā, Dvīņiem ar Ūdensvīriem sapas! :)

21.septembris Atbildēt

Nu neko,jāsamierinās...

20.septembris Atbildēt

Tātad visas pārējās zīmes ir bezgala garlaicīgas un trulas kā vecs autobuas talons??

21.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:20

Jaunākās diskusijas