Slimnīcā Cēsīs nepalīdz 13 gadus vecam pusaudzim

Viktorija Gabrjuna 14.sep
 
F64
Kāda sieviete - 13 gadus veca pusaudža māte - pastāstījusi, kā dēlam tika atteikta palīdzība Cēsu klīnikā.
Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka medicīnas speciālisti atteicās dēlam palīdzēt, jo viņš bija ieradies bez vecākiem, bet kopā ar māsu.

"19 gadus veca mana meita aizveda brāli uz uzņemšanu ar sāpēm vēderā. Vecāki izbraukuši, bet līdz mājām laiciņš ceļā un esam tepat, Latvijā.
Uzņemšanā atteicās pieņemt! Mammai jābūt, meitai 19, dēlam 13. Tak iespēja paskaidrot ir, mēs pievienotos vēlāk. Vienkārši atteica pieņemt, bērnam sāp vēders, temperatūra 37. Tā drīkst?" raksta sieviete.

Komentāros cilvēki nosaka, ka šādā gadījumā labāk vērsties Veselības inspekcijā vai Veselības ministrijā, lai saprastu, vai medicīnas iestādes darbinieki rīkojušies pareizi. Vēl kāds komentētājs raksta par likumu, kurā šāda situācija tiek atrunāta.

"Pēc Ministru kabineta noteikumiem, bērna (līdz 15 gadu vecumam) pavadošajai personai, ja tie nav bērna vecāki, nepieciešama pilnvara. Palasiet likumus!" teikts komentārā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

nez vai uz ielas, ja 13 gadus vecam pusaudzim sāpētu pēkšņi vēders, arī ātrā palīdzība vispirms meklētu vecākus,tā vietā, lai sniegtu palīdzību?

14.septembris Atbildēt

Tā arī gribēju rakstīt: izej aiz vārtiem, un izsauc ātros.

14.septembris Atbildēt

Vispirms pieņem stulbu likumu, tad attaisno bezatbildīgu rīcību ar šo stulbo likumu. Super.

14.septembris Atbildēt

Dīvaini, jo laimē diešanai pilnvara gan nav vajadzīga

14.septembris Atbildēt

Kādi NELIEŠI izdomā un kādi NELIEŠI pieņem tik ačgārnus likumus- attaisnot palīdzības atteikšanu slimniekam!? KUR CILVĒCĪBA, KURAI JĀSTĀV PĀRI VISIEM IDIOTU PRIEKŠRAKSTIEM??!

14.septembris Atbildēt

Šitādos gadījumos es uzreiz zvanu pašai Viņļelei. Viņu situāciju momentā izruļī.

15.septembris Atbildēt

Cēsīs var nomirt tik. Un vēl nav kauna algas gaidīt!

16.septembris Atbildēt

Patiesībā absolūti kretīniska likuma norma, kas ir pretrunā ārsta ētikai - ja pēc palīdzības vēršas bērns, kas pats sev nespēj palīdzēt, mēs to sūtām projām, lai iet meklēt savus vecākus...???

17.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:13

Jaunākās diskusijas