Sirmgalve no Sēlijas pēkšņi kļūst bagāta

tautaruna.lv 30.sep
 
Vladislavs Proškins/F64
Internetā iegādāta Simtgades loterijas biļete kādai 70 gadus vecai pensionārei no Sēlijas atnesusi 10 000 eiro, informē "latloto.lv".
Viņa stāsta, ka pavisam nesen nosvinējusi apaļo jubileju un jau pēc dažām dienām laimējusi lielo naudas summu.

“Es savā dzimšanas dienā biju mazliet noskumusi, jo COVID dēļ nevarējām sapulcēties ar visu ģimeni. Tagad man tāda dāvana ieskrējusi rokās! Turklāt slēpās zem kastaņa simbola - ideāli! Bērni jau saka, ka tas man no debesīm,” kundze aizrautīgi stāsta.

31. augustā viņa nolēmusi internetā nopirkt Simtgades loterijas biļeti. “Es esmu laimīga un bagāta, jo man ir ģimene un ļoti labs vīrs. Bet šad tad esmu pakrāpusies, nesakot viņam, ka nopērku loterijas biļeti. Tagad arī - nopērku, atklāju, ka man ir laimests un sāku bļaut, bet vīrs skrien šurp un domā, ka man sirdslēkme,” laimētāja smejas.

“Es vienmēr visiem teicu - kādu dienu es noteikti laimēšu! Bet, atklāti sakot, biju nolēmusi vēl uzspēlēt kādu loteriju līdz rudenim un tad skatīties, ko tālāk.”

Komentē 7

 
Anonīms
 

kad jūs beigsiet to klaunādi. Sanāk tik vieni sirmgalvji simtgades loterijās vien laimē. Afēristi un meļi!

30.septembris Atbildēt

Atnāks īpaši stulbs un pastāstīs kaut ko sīkāk, tas jau viņam kaimiņos noticis.

30.septembris Atbildēt

Visiem iepriekš aprakstītajiem laimes gadījumiem ticu, bet šim te nē aiz tā apstākļa, ka sirmgalve, kā rakstīts, nevarējusi Covida dēļ jubilejā tikties ar visu ģimeni. Aprīlī, maijā vēl Jēkabpils policija braukāja pa mājām un tramdīja visus, kas čupojās, bet vēlāk pokuj. Tā kā nevajag muldēt! ja nu vienīgi pati sirmgalve aiz laimes kaut ko ne tā safleitēja...

30.septembris Atbildēt

agrāk domāju, ka Valmiera ir tā vieta, kur ar 10 000 eur cilvēki skaitās bagāti, bet ir tagad arī Sēlija ................ bet reklāma jau laba, uzsvars uz to, ka Latvijā vairāk par 10 000 nevar vinnēt, līdz ar to 10 000 ir bagātība ..............

30.septembris Atbildēt

Naudas jau nekad nav par daudz bet desmit stuki ari nekas ipass.Man liekas ka pqt normala Dacia jauna neiznak...

30.septembris Atbildēt

Bla,bla.Muļķu zemē jauna pasaka....Pērciet tik momentloterejas, sprāguša ēzeļa ausis nodrošinātas.

30.septembris Atbildēt

TautaRunā ....ko tur vel piebilst.

30.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:21

Jaunākās diskusijas