Vīrietis Rīgā paveic neticamu glābšanas operāciju

Viktorija Gabrjuna 6.aug
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Trešdien neticamu glābšanas operāciju Rīgā, Vecāķos, paveica kāds vīrietis, kurš pats arī izraisīja nopietno negadījumu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Kāda 90 gadus veca kundze rāmā mierā pa Cirsmas ielu devās uz pludmali, sievietes ceļi negaidot krustojās ar ”Volkswagen” ģimenes auto. Tā vadītājs, atpakaļgaitā braucot ārā no savas teritorijas, pensionāri nepamanīja un notrieca.

Tā sagadījās, ka cietusī nokļuva šofera aklajā zonā un diemžēl nepaspēja palēkt malā, lai izvairītos no sadursmes. Viņa paslīdēja zem spēkrata un atsitās pret asfaltu.

“Es tik tikko sāku braukt ārā, man mašīna stāvēja slīpi pie vārtiem. Riteņi bija izgriezti, es pat nepaspēju tos iztaisnot, viņa jau krita. Sanāk, ka es tieši tur, kur ir aizmugurējais tilts, arī apstājos. Uzreiz apturēju mašīnu. Es sadzirdēju kliedzienu, nekavējoties pacēlu rokas bremzi, noslāpēju mašīnu, izskrēju ārā un sāku saukt palīgā. Paskatījos zem mašīnas, nezināju ko darīt. Paldies Dievam, ka es nebraucu uz priekšu vai atpakaļ,” stāsta automašīnas vadītājs.

Cietusī kundze bija pie samaņas. Vadītājs no pensionāres neatkāpās ne soli, un, kamēr uz notikuma vietu steidzās mediķi, uzturēja sarunu, turklāt darīja visu, lai pēc iespējās ātrāk sievieti izvilktu no automašīnas apakšas. Labi, ka uz vietas bija kaimiņi, kuri nepalika vienaldzīgi un sniedza palīdzīgu roku.

“Es sāku ar domkratiem celt uz augšu automašīnu. Pazīstamais savu domkratu atnesa. Es savu no mašīnas paņēmu. Te vēl viens garāmgājējs šo visu ieraudzīja, mans kaimiņš. Mēs visi kopā sākām celt uz augšu mašīnu. Ja es būtu pabraucis uz priekšu, tas būtu muļķīgi… Uzmanīgi izvilkām viņu ārā,” stāsta automašīnas vadītājs.

Mediķi, nonākot Cirsmas ielā, nekavējoties cietušajai sniedza pirmo palīdzību.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Volksvāgena ģimenes auto vadītājs jau nu gan negadījumu neizraisīja, bet tā trakā vecene pati zem riteņiem palīda. Nevajag vienmēr šoferīšus vainot!

6.augusts Atbildēt

Uz ielas vecie cilvēki uzvedas ļoti neuzmanīgi, parasti neskatoties ne pa labi ne kreisi metās pāri ielai. Un it sevišķi večas.

6.augusts Atbildēt

Vecene palīda zem busa, lai virsū esošais svars līdzētu pamasturbēt

7.augusts Atbildēt

Tu debīlais kad tev kāds pārbrauks pāri tad par tevi pateiks to pašu

7.augusts Atbildēt

Varbūt viņš speciāli uzbrauca viņai virsū!!!

Padomāja ka veca un nekam neder.

Vai arī pirmo reizi pie auto stūres ticis?

7.augusts Atbildēt

Tādai versijai arī ir tiesības pastāvēt, jā!

7.augusts Atbildēt

...tā arī nesapratu ,....kur slēpjas sāls tajā glābšanas ,pie kam neticamā !! operācījā ?Vai tas ka stāvēja klāt un klausījās lai veča runātu ,vai tas ka pilnā rīklē kliedza pēc palīdzības ? Liekas ,vislielākie nopelni ir ....kā to pasniedza žurnalisti !

7.augusts Atbildēt

Jautājums vai paaugstināta stresa situācijā, būtu iedomājies ar domkratiem pacelt automašīnas aizmugurējo daļu augšā, lai noņemtu nost lielo svaru no cilvēka?

13.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:26

Jaunākās diskusijas