Soctīklos pamatīgi kritizē velobraucējus

Viktorija Gabrjuna 6.aug
 
Kaspars Krafts/F64
Mikroblogošanas vietnē Twiiter izcēlusies diskusija par velobraucēju uzvedību uz ceļa.
Pazīstamā žurnāliste Inga Gorbunova raksta, ka velosipēdisti konsekventi neievēro ceļu satiksmes noteikumus.

"Tie velobraucēji, kas konsekventi neievēro satiksmes noteikumus un jauc zaļu ar sarkanu, laikam dzīvo savā bērnības videospēļu pasaulītē. Nesanāca izdzīvot vienā spēlē, kas tad tur. Sāks nākamo. Nu masveidā pēdējā laikā. Gājējus kādreiz par to sodīja, velo laikam nevar noķert," raksta Gorbunova.

Arī mārketinga un komunikācijas speciāliste un režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva Inga Grencberga pauž, ka velobraucēji neievēro pieklājību uz ceļa.

"Pēc pāris gadu pārtraukuma no auto pārsēdos uz velo. OMG!!! Daudzi velobraucēji nemāk vai negrib CSN un elementāru pieklājību uz ceļa (tsk pret citiem velobraucējiem). Gājēji, kuri nepaceļ acis no telefoniem. Un joprojām THE Vef tilts," raksta Grencberga.

Līdzīgus viedokļus pauž arī citi Twitter lietotāji.

"Vēl jāpiemin velobraucēji, kuri Barona ielā brauc pa trotuāru. Tramvaja pieturā stāvot spēj tik no tādiem izvairīties!" teikts kādā ierakstā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Man pret veļikiem īpašas pretenzijas nav, ja brauc pretī, bet pie apbraukšanas gan tāds kā strjoms pārņem.

6.augusts Atbildēt

Neko labu nevaru teikt par ritenbraucejiem. Pat automasinas brauc pratigak.Pameginiet Bulduros paiet vienalga pa kuru ielu.Ritenbrauceji draga atruma pa trotuariem.Pat nedoma palaist kajam gajejus. Pie krustojumiem neapstajas,vienalga kadas ugunis deg. Ja nav auto,brauc pari ari pie sarkana. Pilniga patvala. Neviens neaptur,neviens nesoda,neviens neparbauda.

6.augusts Atbildēt

Tas ir normāli.Brauc tu arī un nebremzē.

7.augusts Atbildēt

1) apbraucot gājēju vai citu velosipēdistu gandrīz nekad neviens velosipēdists nesignalizē. Un ja tas notiek uz šauras ietves? 2) Veicot pagriezienu, arī praktiski neviens velosipēdists nenorāda virzienu, kur griezīsies... Šīs manuprāt ir 2 būtiskākās lietas, par kurām būtu jāsoda tā, lai iegaumē!

6.augusts Atbildēt

Tad jau Rīgā velobraucēji ir izlaidušies,mūsu mazpilsētā gan velobraucēji rāda pagriezienus,atskaitot dažas tantiņas ,kuras gan dažreiz taisa īstus trikus uz ielas.

6.augusts Atbildēt

Pirms 2 ned.redzēju, kā pie Dienvida tilta velobraucējs brauca tieši barā, kas izkāpa no autobusa pieturas.

6.augusts Atbildēt

Un vēl pie tramvaju pieturām brauc virsū pasažieriem, kuri kāpj iekšā/ărā... mašīnas stāv, bet velo tik rullē virsū!!!!!!

7.augusts Atbildēt

Velosipedisti arvien skalak pieprasa savas tiesibas..Hmm..Varbut jasak ar to ka butu jabut numurzimei,tiesibam,samaksatam cela nodoklim un OCTAi un tad vispar list ara uz cela...Citadi veidojas sveto govju slaka..

7.augusts Atbildēt

Pilnīgi tev piekrītu. Citu variantu pat būt nevarētu.

8.augusts Atbildēt

Viennozīmīgi piemrītu!

10.augusts Atbildēt

Nav citu variantu!

12.augusts Atbildēt

Tulīt parādīsies csdd likuma grozījumi kas paielinās sodu velobraucējiem trīskārt.

7.augusts Atbildēt

Pa Lāčplēša ielu ejot, ir redzamas 3 velosipēdistu kategorijas: 1) tie, kas, esot velojoslai, spītīgi mauc pa ietvi; 2) tie, kas mauc pa pretējā virziena velojoslu; 3) likumpaklausīgie (diemžēl mazākums). Pat el.veloskūteristi ir krietni pieklājīgāki.

10.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:43

Jaunākās diskusijas