Burovu pieķer, pārkāpjot noteikumus

tautaruna.lv 6.aug
 
Romāns Kokšarovs/F64
Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" pārstāve Baiba Bicēna mikroblogošanas vietnē Twitter publicējusi fotogrāfijas, kurās redzams, kā politiķis Oļegs Burovs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.
Pēc Bicēnas teiktā var secināt, ka Burovs šķērsojis gājēju pāreju, luksoforā degot sarkanajai gaismai.

"Gods pārkāpt satiksmes noteikumus! Kamēr stāvu un gaidu zaļo, garām pasoļo kāda sabiedrībā diezgan labi pazīstama persona. Laikam ļoti jāsteidzas pie kolēģiem zilajos kreklos," raksta Bicēna.

Tikmēr komentāros Twitter lietotāji izteikuši ironiskas piezīmes, rakstot, ka "tādiem kā Burovs likumi nav rakstīti" un, iespējams, Burovs steidzas, lai nekavētu, jo palicis bez dārgā pulksteņa.

Kā tika vēstīts, partijas "Saskaņa" Rīgas domes deputāta amata kandidāts Guntars Grīnvalds pārmet "Gods kalpot Rīgai" galvaspilsētas mēra amata kandidātam Oļegam Burovam "Rīgas namu" caurlaides nepamatotu izmantošanu un zelta rokaspulksteņa nedeklarēšanu.

Valsts ieņēmumu dienestam Grīnvalds lūgs pārbaudīt, kādēļ Burovs nav deklarējis zelta rokaspulksteni, kas viņam redzēts uz rokas.

Pēc Grīnvalda aplēsēm, šādi pulksteņi maksājot no 8500 līdz 25 000 eiro. Taču nevienā Burova iesniegtajā deklarācijā šāds pirkums vai dāvinājums nav norādīts.

Skaidrojot situāciju ar pulksteni, Burovs norādīja, ka tas viņam esot uzdāvināts vairāk nekā pirms desmit gadiem un visu šo laiku bijis redzams viņam uz rokas.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Atkal bezjēdzīga putošanās! Tikai tādi, kas nebaidās un riskē, tiek mēru amatos. Un ja arī kāds ments uzrastos un sastādītu protokolu, tad cilvēks, kam uz rokas desmitus tūkstošus vērts pulkstenis, daudz pretī nestrīdēsies un sodu samaksās.

6.augusts Atbildēt

Samaksās noteikti.Pirms vēlēšanām.

6.augusts Atbildēt

es pastāvīgi to daru, ja nebrauc neviena mašīna vai ir ļoti tālu..

6.augusts Atbildēt

Neredzu atšķirību starp GKR un Saskaņu.

6.augusts Atbildēt

"Gods pārkāpt satiksmes noteikumus! Kamēr stāvu un gaidu zaļo, garām pasoļo kāda sabiedrībā diezgan labi pazīstama persona. Laikam ļoti jāsteidzas pie kolēģiem zilajos kreklos," raksta Bicēna.

pa purnu tai debilajai bābai--vnk tsadu kāvienu būtu jādod lai muti nevar pavārstīt

============================================================================================================================================================================== padomijā dsarbam specdioenestos muitojui gribērtājus ne pa jokam ---esot bijusi arī psihologa atlase caur psiholoģiskiem testiem -- tipa jautājums --JKŪS EJIET PA PILSETU--NAKTS IELAS TUKŠAS --JŪS PIEJAT PIE KRUSTOJUMA--LUKSOFORĀ DEG SARKANA gaisma--kā jūs rīkosieties --IESIET PĀRI PIE SARKANĀS VAI GAIDĪSIET ZAĻO ??

\

TOS KAS ATBILDEJUŠI KA GSAIDĪS ZAĻO MOMENTĀ BRĀĶĒJUŠI --TĀDS VAI NU IR NELABOJAMS IDIOTS Vai PATOLOĢISKS MELIS --jebkurā gsadījumā specdienestosd tazds lielas ziepes savārīs

===========================================================================================================================================================================tāpec šada rīcība Burovu raksturo no vispozitīvākās puses -- nAV IDIŅŠ ,NELIEKUĻO-NAV DEBILS FARIZEJS KAS LIKUMU LIKUMA DĒĻ PILDOT SAMUĻĻĀS DERĪGO UN VAJSADZĪGO --- REALISTS KURAM VAR UZTICETIES UN NOPIETNAS LIETAS UZTICET ----- SDEBIKLĀ BĀBA --DEBILA BNĀBSA NEVAR REDZĒT VAI TIEK VAI NETIEK LIKUMI PĀRKĀPTI --Vina var redzet kā degot sarklanai gaismai prostirtūtu kvartālā pie staba kāds pažiņa iet pāri ielai --vioņa var kautko saprast pēc savas debilās saprašanas --bet redzet ka likuimu pārklāpj viņanevar---- ja autiņš stāv zem zīmēm ''iebraukt aisliegts apstātiers aizliegts, invalīdu srtāvvieta utml tas absolūti nenozīmē CSN pārkāpumu --figņņas citati no CSN gramatiņas punktows un paragrafos rakstīta ABSOLŪTI NEPIERĀDA CSN PĀRKĀPUMU -- STĀVESANA ZEM AIZLIEDZOŠAS ZĪMES NEPIERĀDA CSN PĀRKLĀPUMU --- 100 UN VIENS LIKUMĪGS IEMESLS VAR5 BŪT TUR AUTIŅANM STĀVĒT ---

DEBILO BĀBU NOSPĀRDĪTU --NUDIEN ---- CSN NAV DOTI PILDĪŠANAI --CSN IR DOTI ZINAŠANAI --CSN Nav doti lai debils kruķiws vai golupaq bāba zuinātui kā jāieklļaujkas citan ts satiksmē un kurš punkts un paragrafs kurā vioetā citam jāpilda -csn nav doti laqi kāds prsavas kačatu un sodus izrakstītu--- tyo bābu test līdz āda artlec -- CSN DOTI LAI SATIKSME BŪTU IESPĒJAMA LIELAM SKAITAM DALĪDNIEKU --IESPĒJAMI ĒRTA,SAPRATĪGI DROŠA UN REĀLĀS VAJADZĪBĀŠ KALPOJOŠA --- =================================================================================================================================================================================================================================================================== NAV BĪSTamāka radfījuma uz ceļa par debilu CSN PILDĪTAJU--- TĀdi savara visdrausnmīgakos mēslus TUPI pildot noteikumus nevis pēcv reālās situācijas diktetas vajadz ības ADEKVATI RĪKOJOTIES ----- KAMER BUROVS VAI JEBKURŠ NERADA AVARIJAS SITUĀCIJAS UN NETRAUCĒ SATIKSMI--VIŅS VAR CSN IGNORĒT --JA NAV SITUĀCIJAS UN KOLĪZIJU KUROS IR VAJADZĪBA PĒC CSN -TIKMĒR TIE NAV VISAPĀR VAJKADZĪGI PAT ATCERĒTIERS--- LIKUMI PRINCIPĀ PAT NAV JĀZINA -- JA NERPODAS KOLĪZIJAS TAD LIKUMUS NEVAJAG -JO TIE IR VNK VALDLINIJAS UN TRADĪCIJA KĀ KOLĪZIJAS RISINA IESPĒJSAMI ĀTRI UN TAISNĪGI ---- BUROVAM NAV PIENĀKUMA NE PILDĪT CSN-NE RĪKOTIES PĒC DUMAS BĀBAS VIEDOKĻA -PAT NE PĒŖC DEBILA CEĻU POLICISTA VIEDOKĻA --ŠOFERIM UN BUROVAM IR PIENĀKUMS ADEKVATI REALAI SITUACIJAI UN SAVAI SAPRAŠABNAI RĪKOTIES -- VAI TIESAN GALVA JĀIERLauž lai pierāpotu elementsras lietas ?? vsaio tiešamjasāk līt tadu debilo bābu ainīm??

6.augusts Atbildēt

Jēziņ.ko utis meklejat.Ka tik kādu momeslot.

8.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:17

Jaunākās diskusijas