Aculiecinieks Viesturdārza dīķī atrod cilvēka līķi

tautaruna.lv 4.aug
 
Kaspars Krafts/F64
Pirmdienas rītā kāds nejaušs garāmgājējs Viesturdarza teritorijā, parka dīķī, pamanīja to, ko viņš noteikti negribēja ieraudzīt nekad, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Vīrietis ūdenī saskatīja cilvēka siluetu, kas peldēja netālu no krasta. Nekavējoties sekoja zvans operatīvajiem dienestiem, un jau pēc brīža teritorijā parādījās policisti, mediķi un glābēji.


"Viņu nejauši atrada strādnieks, kas dīķī laikam spaiņus mazgāja. Viņš ievēroja kaut kādas lupatas. Es tuvumā neredzēju, bet viņš bija apģērbts, apavos, drebēs, somiņa arī karājās. Viennozīmīgi viņš negāja tur peldēties," stāsta aculiecinieks.

Vīrieša mirstīgas atliekas tika izvilktas krastā un nodotas kriminālizmeklētāju rokās.

Zināms, ka vīrieša identitāti policistiem jau ir izdevies noskaidrot, taču notikušā apstākļi vēl tiek precizēti. Vai pret vīrieti ir pastrādāts kāds smags noziegums, vai Viesturdarzā notikušais tomēr ir nelaimes gadījums, atbildīgās amatpersonas sola ziņot pēc ekspertīžu veikšanas.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vai redakcijā kāds pārlasa un labo žurnālistu rakstīto? Tik neprofesionāla valoda. Reizēm liekas, ka slikts tulkojums. Kautko tādu varētu pieļaut komentāru rakstītājiem, bet nekādā gadījumā ne žurnālistiem.

4.augusts Atbildēt

Ko var gribēt no pipukiem --žurnaļugām,kuriem izglītības vien kā porno blenzt))

5.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:30

Jaunākās diskusijas