5 produkti, kas palīdzēs atbrīvoties no "riepas" uz vēdera

tautaruna.lv 2.aug
 
F64
Daudzas dāmas vēlas atbrīvoties no “riepas” viduklī. Tā neizskatās diez ko pievilcīgi, jo īpaši tagad, pludmales sezonā, turklāt tā arī kaitē veselībai.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem, lieko tauku nogulsnes vēderā var izraisīt vairākas hroniskas slimības, tostarp sirds un asinsvadu slimības, diabētu un citas slimības. Lai atbrīvotos no “riepas” jostasvietā, ir nepieciešams pasākumu kopums, piemēram, ēšanas paradumu pārskatīšana, fiziskās aktivitātes līmeņa paaugstināšana utt. Dietologi iesaka ikdienas pārtikā iekļaut piecus pārtikas produktus, kas vēlamo rezultātu palīdzēs sasniegt ātrāk.

Jogurts

F64

Regulāra dabiska, nesaldināta jogurta lietošana vismaz trīs porcijas dienā var veicināt to, ka trīs mēnešu laikā svars var kļūt mazāks par gandrīz 5 kilogramiem un 60 procenti no šīs vērtības būs svara zudums vēdera un vidukļa.

Komentē 7

 
Anonīms
 

4-6 tases zaļās tējas dienā ???!!!!

2.augusts Atbildēt

Laikam esmu galīgi stulbs, jo, kad redzu pludmalē sievietes ar riepām uz vēdera, spēcīgi uzbudinos, ka jādzesē vēdera apakšdaļa vēsās smiltīs vai aukstā un putojošā devītajā vilnī.

2.augusts Atbildēt

Kas vainas riepai? Tā taču ir organisma sarūpēta tauku rezerve ārkārtējai situācijai.

2.augusts Atbildēt

uz foto ir ķīmiski audzētas mellenes. Diez vai tās der

2.augusts Atbildēt

diemzel rupnieciski razotie jogurti nesaldinati un beztauku vienalga uzbaro ta ka maz neliksies tur sagrusts tik daudz kartupelu cietes un kimijas ka redzot razosanu juss vairs neestu

3.augusts Atbildēt

Nosauciec kadi Latvija ir tirdznieciba dabigi,nesaldinati jogurti?

4.augusts Atbildēt

Lakto! Super!

4.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:04

Jaunākās diskusijas