Pacients izbrīnīts: Poliklīnikā piedāvā vilkt pašgatavotas sejas maskas no salvetes

tautaruna.lv 1.augusts 2020, 10:11
 
Ekrānšāviņš no video
Kādam liepājniekam, apmeklējot Liepājas Medicīnas centru, pirms procedūras izsniegta pašgatavota un apšaubāmas kvalitātes sejas maska. Šādu masku poliklīnikas uzgaidāmajā telpā esot bijis daudz, vēsta "TV3 ziņas".

Sejas maska ir gatavota no baltas salvetes, kurai galos ar kancelejas skavām pieskavotas divas gumijas.

“Šādu pieprasīja uzvilkt, ieejot ultrasonogrāfijas izmeklēšanas kabinetā, ja nav pašam savas maskas. Bija vairāki cilvēki, kuriem nācās šādas vilkt,” stāsta liepājnieks.

Veselības centru alianse raidījumam skaidro, - tiešām šādas maskas Liepājas MC poliklīnikas telpās šonedēļ tikušas izsniegtas. Taču tās klientiem piedāvājis viens no poliklīnikas telpu nomniekiem. Vienlaikus atzīstot - šādas maskas prototips nebūtu uzskatāmas par droši lietojamām, un administrācija aicina iedzīvotājus atturēties no šādu pašdarinājumu izmantošanas. "

Klientiem, kuriem aizsargmasku nav, Liepājas MC ir nodrošināta iespēja iegādāties rūpnieciski ražotas, sertificētas un normatīvajiem aktiem atbilstošas sejas maskas,” skaidro “Veselības centru apvienība” pārstāve Līga Ribkinska.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Nu, un..? Labāk jau tāda nekā nekāda.

1.augusts 2020, 10:33 Atbildēt

Ar tam maskam visas ielas piedirstas un netikai pat vakar jura redzeju nedaudz no tiem meesliem ko sauc par maskak ,kas cilvekiem tiek maksligi uzzspiesta..joprojaam nezinu nevievnu kas butu saslimis ar kadu dranki ,,iznemot presi un parejos tutarinus kas paklaujas kaa aitinas pirms naaves agonijas!!!

1.augusts 2020, 12:12 Atbildēt
viks > edgars.bumeistars

Ir ok, Tu būsi pirmais statistikā :)

1.augusts 2020, 13:59 Atbildēt

Parak smagi jums smadenes izskalojushi. Mums te kartigi plosas viruss, bet medicinas darbinieki vispar nekadas maskas nelieto, bet ja tev nebus maskas, tad tev vienkarshi nesniegs palidzibu. Visus tos foto, ar medikiem maskas speciali poze. Neviens vinas nelieto. Tev ir jabut uzpurnim, lai tevi apkalpotu, jo tu vari inficet, bet ne arsts. Cik kursa biedri interneta stastija, ari Latvija, lai apmekletu polikliniku vai slimnicu , tev jabut uzpurnim, bet arsti vinus nelieto.

1.augusts 2020, 11:00 Atbildēt

Maskas nav viņas, maskas ir tās

1.augusts 2020, 11:06 Atbildēt

Un vel, arstiem ir imunitate pret loti daudzam slimibam. Organisms, prakses laika sen jau ir izslimojis vairumu slimibu. Un viniem tads COVID, ka ir tikpat bistams, ka lokomotivei skudra. Bet tas, ko tur interneta raksta par mirushajiem arstiem ir totalakas mulkibas. Inficejas tikai tie, kam jau ar imunitati viss nav kartiba un kuri ari bez virusa dabutu problemas. Bija mums te raksts, ka 30 % no mirushajiem arstiem ir bijis AIDS, 50 % ir bijushas nopietnas veselibas problemas. Nu sakas shis viruss un visus mobilizeja ari slimos. Un sekas ilgi nebija jagaida. Cik arstu Latvija mirushi no Covid??? Neviens. Jo Latvija nerava lauka no pensijas arstus, lai cinitos pret COVID

1.augusts 2020, 11:12 Atbildēt

Kā noprotams, ka Tavs tēvs bija tik slinks, ka Tevi ar "pirkstu" taisīja..

1.augusts 2020, 14:00 Atbildēt

Nez kapēc LV vūtu jāvelk ārā ārsti no pensijām!?!, ja reāli slimnīcas Latvijā ir ap 60, bet smagie covidnieki kas ārstējas ir daudz mazäk par 10...respektīvi ditajā brīdi uz slimnīcu or labi ja 0.1 pacients covid +...

1.augusts 2020, 16:10 Atbildēt

Koronvīrusam pa purnu!

1.augusts 2020, 18:15 Atbildēt

Būtu piedāvāts masku nopirkt par 1€, būtu cits raksts: poliklīnikā pirms izmeklējuma liek nopirkt masku.

2.augusts 2020, 16:53 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:54

Jaunākās diskusijas