Rīgas Centrāltirgus apmeklētāju satrauc tur redzētais

Viktorija Gabrjuna 27.jūl
 
Vladislavs Proškins/F64
Kāda sieviete vīrusa izplatības laikā kļuvusi par aculiecinieci tam, kā Rīgas Centrāltirgus Piena paviljonā tirgotāji neievēro elementāras higiēnas un tīrības normas, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Helēna stāsta, ka, apmeklējot tirgu četrus rītus pēc kārtas, pamanījusi, ka kāda no pārdevējām saiņo pankūkas ar kailām rokām, ne reizi tās nenomazgājot vai nedezinficējot.

“Viņa plikām rokām arī sieru grieza, to termiski mājās arī varbūt neviens neapstrādā. Tad viņa vēl paņem pildspalvu, tad viņa vēl pakasa matus, tad viņa paliek telefonu, tad viss tur paliek vaļā, un vēlreiz visu to pašu dara. Viņi zina, ko dara, viņiem ir pie vienas vietas, rupji sakot,” pauž sieviete.
Izrādās, ka Pārtikas un veterinārais dienests Rīgas Centrāltirgū ir biežs viesis. Šogad tur veiktas kopumā 119 pārbaudes, no kurām 11 Piena paviljonā!
Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Artis Druvnieks stāsta, ka Rīgas centrāltirgū strādā četri sanitārās uzraudzības daļas darbinieki, kuru ikdienas pienākumos ietilpst nodrošināšanāt gan sanitāro, gan higiēnas prasību ievērošanu. Viņš atzīst, ka četri cilvēki uz šo paviljonu daudzumu un uz teritorijas pajomu ir par maz, un katram pārdevējam blakus izstāvēt neesot iespējams. Šādos gadījumos pirmajā reizē tiekot izteikts mutisks aizrādījums. Nākamajā, ja situācija jau atkārtojas, tiekot sastādīts akts un uzlikta soda nauda. Pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās pārdevēja aicināta uz pārrunām, tāpat Piena paviljonā ieviesta pastiprināta uzraudzība, lai šādi gadījumi vairs neatkārtotos.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kur nekrietnās un netīrīgās pankūku pārdevējas foto?

27.jūlijs Atbildēt

Nu ja ... radix malorum .

28.jūlijs Atbildēt

un, ja to visu dara ar cimdiem - ņem pankūkas, kasa matus, urbina degunu.... tad nekas? Cimdi taču ir!

28.jūlijs Atbildēt

Tev MILZĪGI KO TUR VAJAG ?????????

28.jūlijs Atbildēt

EJ TAK UZ MĀJĀM ĒST ...

- Kam vajag ....... ir normaļuks ... priekš ko tu tur lien ... tur NEKAS NEKO TAK NEIZTAISA .

Visi ir tādi ... UN LĪMENĪ.... un tās puņķu pankūkas .... turpat jau

28.jūlijs Atbildēt

Debiloidas...... sēžat pa mājām ... priekš .... pat neizteikties, par ko tieši

28.jūlijs Atbildēt

Man kaut kā ļoti SMAGI ir pa tirgu iet ...

ĀRPRĀTĪGI SMAGI ... pa dienu pa centralo ... vai pa vakaru tur blakus ... NAV VISĀ TAJĀ TERITORIJĀ NEVIENA CILVĒKA, kas kā mazzza kakka nejustos

28.jūlijs Atbildēt

Cūka paliek cūka.... un tos neizārstēs, atlaidīs.... vienalga, kur viņa apgrozīsies, darīs to pašu.

28.jūlijs Atbildēt

Šito "kādas sievietes" ATMASKOTĀJU STUDIJĀ !!!!!!

28.jūlijs Atbildēt

Skaidra bilde, kur smird, tur nauda dara savu lietu, -visas četras san.epid.stan. mainīt ik pēc trim mēnešiem un prēmijas nemaksāt, bet par nepadarīto -anulēt sertifikātu un licences, kamēr MAFIJAI BEIGSIES NAUDA, -viņu bērni un sievas, un tā māte, arī grib ēst!.. ;)

28.jūlijs Atbildēt

Un pandēmijas laikā tak vajadzēja rntās dienas pa tirgu blandīties!!!

28.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:09

Jaunākās diskusijas