3 horoskopa zīmes, kurām draud grūtas vecumdienas

tautaruna.lv 16.jūl
 
pexels.com
Astroloģija atklāj, kādām rasktura īpašībām jāpievērš uzmanība, lai izvairītos no skumjām vecumdienām, vēsta "otkrito.lv".

Auniem vecumdienās var nākties maksāt par saviem lēmumiem. Viņi prot izvirzīt mērķus, smagi strādāt un nopelnīt naudu, taču viņiem ir grūti veidot attiecības. Šīs zīmes pārstāvji nereti aizvaino citus, arī tuviniekus. Īgnums, neiecietība un agresija var novest pie tā, ka vecumdienas Auniem jāpavada veco ļaužu pansionātā.

Dvīņiem labāk veicas ģimenes dzīvē, taču viņi neprot rīkoties ar finansēm. Dvīņi bieži nesasniedz lielus panākumus profesionālajā jomā. Viņi mēdz izšķiest daudz naudas dažadām mājsaimniecības precēm, no kurām patiesībā liela labuma nav.

Visgrūtākās vecumdienas var būt Ūdensvīriem, kuri necenšas ne profesionālajā, ne privātajā jomā. Nereti viņu vēlme pēc brīvības un neatkarības pārvēršas vientulībā un nabadzībā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Esmu Ūdensvīrs, jptvjmķ.. :(((

16.jūlijs Atbildēt

Ne jau vienmēr tā notiek ....

16.jūlijs Atbildēt

Arī ūdensvīrs. Vientulību nepazīstu. Vienatni izjūtu kā lielāko laimi. Nekas nevar būt labāks par to.

16.jūlijs Atbildēt

Kā lasāmviela "pētījumi"par horoskopiem ir interesanta, bet faktiski tā ir savdabīga cilvēku zombēšana. Piemēram, kāds X izlasa, ka viņš ir neiecietīgs, skarbs u.t.t. tas paliek zemapziņā un pamazām X, arī zināmā mērā, tāds kļūst, jo ir pamatojums tādam it kā būt.

16.jūlijs Atbildēt

Laba teorija.Mana horoskopa zīme ir viena no labākajām.Lasu un priecājos,cik brīnišķīga personība es esmu.Būtu labi,ja es no tā ietekmētos:)

18.jūlijs Atbildēt

Es arī esmu Ūdensvīrene. Vecumdienas pienāks, atrakstīšos.

16.jūlijs Atbildēt

Kārtējais trulums no portāla Tauta runā

16.jūlijs Atbildēt

Var jau nomainīt uz labāku horoskopa zīmi ....

16.jūlijs Atbildēt

Esmu Ūdensvīrs .Pilnīgā pakaļā . Ja samainās ar zodiaka zīmju kuloniņiem piemēram ar Mežāzi ,tas laikam ļoti palīdz :) !

16.jūlijs Atbildēt

Gatavojaties vecumdienam jeb mirsti jauns.ta teica astrologs.

17.jūlijs Atbildēt

piekriitu bezkaunigam siveenam ,nav jaapielauj tadas domas, tas atkarigs ari no numerologijas ,kuraa datumaa cilveks dzimis un ari kiniesu horoskops jaaskataas kopumaa ,bet ne vienmer ir jauzsver viss pec horoskopa burta

17.jūlijs Atbildēt

Horoskops - sātana pravietojums katrai dienai.

18.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:09

Jaunākās diskusijas