Neticama veiksme uzpīd kādai sievietei Ādažos

tautaruna.lv 4.jūl
 
Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency
29. jūnijā Ādažos nopirktā Simtgades loterijas biļete 36 gadus vecai sievietei atnesusi 100 000 eiro laimestu. Viņa atzīst, ka laiku pa laikam piedalās momentloterijās un parasti arī piedomājot, ka varētu kaut ko laimēt, bet tieši pirmdienas vakarā, kasot biļeti, galva esot bijusi pilnīgi tukša, bez jebkādām domām vai sajūtām, informē "latloto.lv".

“Tovakar devos mājās no darba un iebraucu veikalā [Maxima, Ādažos, Rīgas gatvē 21] , lai nopirktu kaut ko vīram vakariņās.

Nebiju plānojusi pirkt loterijas biļeti, un doma prātā ienāca spontāni.

Interesanti, ka kasierei kasē nevienas biļetes nebija, tāpēc vēl nācās pagaidīt, kamēr viņa aiziet tām pakaļ.

Kad pārdevēja atgriezās ar dažām biļetēm un pastiepa man vēdekļa formā, es bez jebkādas domāšanas vienu ņēmu,” stāsta laimētāja.

Mājās sākusi gatavot vakariņas, uztaisījusi kafiju un apsēdusies pie televizora. Tad arī sākusi kasīt biļeti no apakšējā stūra; meža zemeņu simbols parādījies uzreiz.

“Tikai vēlāk sapratu, ka pārējo biļeti biju atstājusi nenokasītu,” viņa smejas, “jo šoks liels, tāpat arī neticība. Atklāti sakot, līdz pat nākamajai dienai, kad biju Latvijas Loto birojā, šaubījos, ka kaut kas tāds ir iespējams. Bet, redziet, brīnumi notiek.”

Uz jautājumu, kā laimestu tērēs, gatavas atbildes vēl nav - pārāk maz laika pagājis kopš priecīgā jaunuma. “Droši vien, ka attīstīsim ģimenes mājokli. Varbūt iegādāsimies zemi, jo mums ir sapnis par privātmāju - īpašumu, kurā pavadīt vecumdienas.”

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:35

Jaunākās diskusijas