Dietoloģe atklāj bīstamu faktu par šašliku

tautaruna.lv 4.jūl
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Ja cilvēka ēdienkartē šašliks ir pārāk bieži, var rasties onokolģisko slimību attīstības risks. Tā pauda diotoloģe Marina Makiša Krievijas TV ēterā.
Bīstamība, pēc ārstes domām, slēpjas gaļas pagatavošanas veidā, proti, uz atklātas uguns.

Uz gaļas nonāk viss, kas deg, proti, kvēpi, kas ir kancerogēns un var palielināt vēža risku.

Cepšanas laikā uz gaļas veidojas transtauksābes, kas lielā apjomā arī palielina vēža risku.

Viņa gan piebilda, ka šašliku var lietot uzturā, taču nav vēlams to darīt pārāk bieži. Pie tam šašliks kopā ar alkholiskajiem dzērieniem var radīt gremošanas trakta problēmas.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Nu, bļin, šito gan nebiju iedomājies..! Tad kāpēc Valdība neaizliedz šašlikus un visādu iesmu tirgošanu?

4.jūlijs Atbildēt

Dietoloğe? Ar to viss izteikts.

4.jūlijs Atbildēt

REN TV?

4.jūlijs Atbildēt

Ārstam diemžēl ir taisnība. Visu vajag ar mēru un kvalitātīvus gaļas produktus lietot . Un alkohols.. vispār ir inde kopā ar apdegušu gaļu

4.jūlijs Atbildēt

Šī ,tā saucamā dietoloģe, dara šo ,lai varētu izcelties ,lai vi';nu pamanītu..nu kas par huiņu--cilvēki gadu tūkstošiem gaļu cepuši uz uguns,visādā veidā..un te nāk kaut kāda s''lura un saka ,ka tas ir nepareizi un slikti?? Šitai žurkai pat tas ar kuru roku šī sev dirsu atslauka nākamreiz būs kā disertācija?? Un bērna ieņemšanas pozas arī nav pareizas?? Šādām pumpainām cērmēm,kuras""zina ""visu labāk par citiem ,gribētos ar akmeni purnā!!! Visa mūsu pārtika ir sadirsta ar visādiem ""uzlabotājiem"" --pat saldējuma spīdums tiek panākts ar veļas pulveri..banāni ĢM ,kartupeļi arī...zemenes kā presētas ..maize var stāvēt mēnešiem un nebojāties ,piens tāpat--bet te kaut kādai zosij šašliki nepatīk!??? Brauc ,zoss uz Gruziju ,un to vsiu tur bļauj--ceru ,ka tevi līkdeguņi uz iesma uzdurs..blin ..kā jau dietoloģe ,kura kursu it kā noklausījusies !! zoss!!

4.jūlijs Atbildēt

Harald, suņi rej bet karavāna iet tālāk . . . vai dēļ šī rakstiņa Tu vairs neēdīsi šašliku un ar labu šmigu tam klāt, stipri šaubos :)))

5.jūlijs Atbildēt

Divaini ka cilveki vispar izdzivoja. Pedejos 350-400000 gadus cilveki parsvara tikai ta vien eda galu.

5.jūlijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:29

Jaunākās diskusijas