Šīs ir trīs empātiskākās horoskopa zīmes

Baiba Puriņa 20.jūn
 
pexels.com
Empātija ir spēja "iejusties otra cilvēka ādā" un līdzpārdzīvot tam. Šo horoskopa zīmju pārstāvji vislabāk izjūt citu priekus, bēdas un sāpes, norāda "Your Tango".

Zivis ir lieli empāti un vienmēr cenšas izpatikt visiem, kas rada šo zīmju pārstāvjiem mokas. Zivis vēlas, lai viņu klātbūtne būtu mierinoša un mierīga. Viņi uz saviem pleciem "nes pasaules smagumu" un cenšas, lai neviens to neuzzinātu.

Vērši ir ļoti jūtīgi pret citu emocijām. Viņi parsti cenšas otram parādīt, ka ir gatavi būt blakus grūta brīdī. Vērši mēdz uzņemties otra pārdzīvojumus un aiz labas dabas cenšas vienmēr palīdzēt. Šo zīmju pārstāvji parasti ir ļoti labi draugi.

Jaunavām nākas sadzīvot ar perfekcionismu un empātiju. Bieži šīs horoskopa zīmes pārstāvji kļūst noslēgti, lai sevi pasargātu no citu sāpēm. Taču Jaunavas ir ļoti jūtīgas un pārdzīvo par visu, īpaši dzīvniekiem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem, tas ir man, gan viss pofig. Piemēram, pat kauns atzīties, ka absolūti neaizkustina Anglijas Karaļnama iedzīvotāju problēmas. Es tik smaidu, bet Zivis, Vērši un Jaunavas raud.

20.jūnijs Atbildēt

Vērši neraud ( es). Es arī cenšos daudziem palīdzēt- prasa vai neprasa . Tas nav pareizi- ja neprasa, jāklusē, un nav jāpalīdz!

23.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:16

Jaunākās diskusijas