Viņķele: Marihuāna Latvijā jādekriminalizē

Viktorija Gabrjuna 5.jūn
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Veselības ministre Ilze Viņķele, viesojoties Horena Stalbes interneta raidījumā "Rullē ar Horenu", pauda uzskatu, ka marihuāna Latvijā jādekirminalizē.
"Tas jādara. Tā ir mana pārliecība. Tāpat kā ar viendzimuma attiecību atzīšanu, tas ir laika jautājums," pauda Viņķele, kad Horens pajautāja viņas domas par marihuānas dekriminalizāciju.

Viņa gan uzsvēra, ka būtu jāsāk ar dekriminalizāciju, bet pēc tam jau varētu runāt par legalizāciju medicīniskos nolūkos, jo marihuānas gadījumā, atšķirībā no Covid-19, var analizēt piemērus pasaulē, kur marihuāna ir legalizēta medicīniskos nolūkos.

Uz Horena jautājumu, vai Viņķele pati kādreiz ir lietojusi marihuānu, viņa atbildēja izvairīgi.

"Latvijā, kā mēs zinām, šobrīd tas ir nelegāli, tā ir arī mana atbilde," piebilda Viņķele.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Dekirminalizēt..? Ilze ir ne tikai seksapīla, bet, kā skatos, viņai ir arī bagāta leksika.

5.jūnijs Atbildēt

Tak izlaižat rakstu caur Tildi vai citu programmu, ja žurnālistam pašam pareizrakstība bērnudārza līmenī! Jādekirminalizē... Kā piedāvājat to izdarīt? :-))

5.jūnijs Atbildēt

Varbūt kaut kā ņems ķirmjus palīgā..? Es jau nezinu.

5.jūnijs Atbildēt

Vai nu gan,un tā runā veselības ministre? Es saprastu to,ka medicīniskos nolūkos vēl,bet,kad nu varēs brīvi pīpēt,tas nu gan ir neprāts,vai viņa ir padomājusi par mūsu jaunatni,vai nepietiek ar to,ka daudzi dzer vairāk kā agrāk,un nu vēl būs mariuhāna !!!

5.jūnijs Atbildēt

Gan jau viņas dēls kaut ko tamlīdzīgu pīpē...

6.jūnijs Atbildēt

Pēc šī ieraksta Viņķelei būtu jāatkāpjas!

5.jūnijs Atbildēt

Nu beidzot kautkas loģisks no Viņķeles. Cepuri nost.Kaut nu izdotos. Dzerot ārstu izrakstītos pretsāpju preparatus var palikt par narkomānu. Tagad arī uz Amsterdamu aizskriet nevar lai tiktu vaļā no sāpēm. jau desmit gadus braukāju turp-šurp un dzīvoju pilnvērtīgu dzīvi. Kovids visu sajauca. Bet Latvijā tu nezini ko nopirksi, jo viss ir aizliegts un tirgoni jauc klāt visādus sūdus. Ja dekriminalizēs tad vismaz būs drošiba.

6.jūnijs Atbildēt

Ehh,nesagaidīju kad veselības ministre ko tādu paziņos.

Bet ir kas trakāks par vēzi un tās ir latviešu nacionālās nevalodas,ja no vēža pat pēdējā stadijā ir iespējama brīnumaina izveseļošanās,tad no tās tūdaliņžļurgas ārā izkļūt nav iespējams.Fu-bled.

7.jūnijs Atbildēt

Kauns par tādu ministri

7.jūnijs Atbildēt

Atšķirībā no nekontrolētas lietošanas dekriminalizācija nozīmē dažādus ierobežojumus un kontroli

8.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:52

Jaunākās diskusijas