Astrologs brīdina: piektdien nedrīkst lietot alkoholu

tautaruna.lv 3.jūn
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Pixabay
Latviešu pazīstamais astrologs Kristaps Baņķis ar sociālo tīklu palīdzību brīdinājis piektdien, kad gaidāms aptumsums, nelietot alkoholu.

"Plato brīvdienu mīļiem! Piektdien nelietot alkoholu - aptumsums! “Sačakarēsiet filtrus” ilgtermiņā!" brīdina astrologs.

Naktī no 5. uz 6. jūniju gaidāms Mēness aptumsums, no plkst. 21.43 līdz plkst. 0.06.

Par šo brīdinājumu pateicies aktieris Dainis Grūbe, kurš smejot atklāj, ka piektdien plānotā šašlika cepšana tad atceļas. "Varu pačukstēt vēl 2 aptumsuma datumus 21. jūnijs (atkal brīvdienas) un 5. jūlijs (atkal brīvdienas), kas kopumā veido nikno Starpaptumsumu periodu. Plus 26. jūnijs ir klasiskā pretalkohola un neseksa diena!" norāda Kristaps Baņķis.

Esam jau iepriekš vēstījuši, ka astroloģijā pastāv uzskats, ka Saules un Mēness aptumsumu laikā jāsamazina aktivitātes un pret veselību jāizturas saudzīgāk nekā citkārt. Aptumsumu labāk izmantot atpūtai un pastaigām svaigā gaisā. Daži terapeiti iesaka uzkavēties kontrastdušā vai nopeldēties.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Piektdiena ir klasiskā padomju laiku Vīriešu diena - Margotam vārda diena. Margots no otrā gala izlasīts ir "stogram"(100 grami krievu valodā) Lai tas Baņķis iet ieskrieties!

4.jūnijs Atbildēt

Jūs mani uzjautrinājāt.visai dienai.vēl.to.ka savā dzimšanas dienā.palikt skaidrā.urrā!

4.jūnijs Atbildēt
Drosma Gatere > ed.te.marcinkevi.a

Pārdzer jēgu un tad redzēsi, kas notiks tavā dzimšanas dienā.

4.jūnijs Atbildēt

Astrologs, varbūt arī paskries(veselībai), bet tu savējo(varbūt, arī es) sačakarēsi

6.jūnijs Atbildēt

Astrologs brīdina: piektdien nedrīkst lietot alkoholu???... kaut ko nesapratu!, tas ir kā?... piektdien būs jāatoūšās svaigā gaisā, guļot grāvī un -skaidrā?

4.jūnijs Atbildēt

Baņķis ieskrieties, bet tu kļūsi debīls.

4.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:00

Jaunākās diskusijas