Tukumā pircēja veikalā pamana ko neparastu

tautaruna.lv 31.mai
 
Ekrānuzņēmums no Facebook/Skatlogu favorīti/ Edīte Morīte
Sociālajā vietnē Facebook profilā "Skatlogu favorīti" kāda Tukuma iedzīvotāja pamanījusi ko neparastu veikala plauktā.

Sieviete publiskojusi kadru, kurā redzama, kā nojaušams, kāda neapmierināta pircēja atstāta zīmīte, kurā tiek pausts sašutums par maizes zupas neesamību.

Plauktā atstāta rūtiņu lapa, uz kuras rakstīts: "Es jau mēnesi gribu MAIZES ZUPU."

Pie ieraksta cilvēki komentāros pauž sapratni par šādu prasību. "Arī gaidu to zupu!" raksta viens no komentētājiem.

Tāpat komentāros plaši apspriež iespējamos variantus, kāpēc radusies šāda situācija. "Iespējams, veikalā šim produktam nav veikta inventarizācija un nav nostrādājis automātiskais pasūtījums, vai arī piegādātājs/ražotājs ir nobloķējis pasūtījumus saistībā ar kādiem ražošanas vai piegādes sarežģījumiem. Vai, iespējams, vēl kaut kas cits, taču noteikti netiek darīts speciāli!" norādīts vienā no komentāriem.

Ekrānuzņēmums no Facebook/Skatlogu favorīti/ Edīte Morīte

Jau vēstīts, ka sociālās vietnes Facebook profilā "Skatlogu favorīti" cilvēki dalās ar neparastiem novērojumiem, kurus fiksējuši apkārtnē. Kāda iedzīvotāja, sīkāk gan neatklājot, kur kadrs uzņemts, dalījusies ar neparastu ziņojumu, ko pamanījusi pie kādām durvīm. Uzraksts vēstīja, ka "šā pretīgā vīrusa dēļ darba laiks līdz 16.00", bet zīmes autori cer, ka ne uz ilgu laiku, jo mājās esot bērni, bet "darbs ir vienīgā vieta, kur no tiem var noslēpties".

Komentē 7

 
Anonīms
 

Nu gan ēdiens, ko sieviešu cilvēks neprot uztaisīt.

31.maijs Atbildēt

Nu ja mēs katrs tagad rakstīsim un plauktos liksim lapiņas ar uzrakstiem, kas mums pietrūks... ko mēs gribam, bet kā nav veikala... , tad veikala īpašniekam vajadzēs ņemt darba vēl vienu darbinieku, kurš visas šīs lapiņas savāc !!! ... un man būtu jāiet uz veikalu ar veselu burtnīcu, lai es varētu sarakstīt to,ko es gribu, bet kā nav!!! : ) ... un vienkāršs veikala apmeklējums man ieilgtu uz pāris stundām : )

31.maijs Atbildēt

Slinka saimniece ta rakstìtaja. Izvàri pati. Rupjmaizite un augĺi veikalà pieejami. Vienkàrsi prikolu taisa.

1.jūnijs Atbildēt

Kuram par šo būtu jāuzņemas politiskā atbildība?

1.jūnijs Atbildēt

Atbildība ekonomikas ministra Reira padomniekam!

1.jūnijs Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.lauks

Tu, ko..?

1.jūnijs Atbildēt

Tas īstenībā ir ļoti mīļi un ja plauktos paradītos daudz tādas zimītes,būtu tikai apsveicami.Tad zinātu ko cilveki patiesi grib redzēt veikalu plauktos.

2.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas