Ārsts un medmāsa pandēmijas dēļ atsakās no lepnām kāzām un apprecas slimnīcas kapelā

tautaruna.lv 30.mai
 
pexels.com
Par spīti jaunā koronavīrusa pandēmijai ir pāri, kuri vēlas apprecēties tik ļoti, ka ir pat gatavi mainīt savus kāzu plānus, lai tikai ieceri izpildītu. Tā rīkojies arī mediķu pāris Londonā, vēsta "Sky News".

34 gadus vecais ārsts Jans Tipings un viņa līgava- 30 gadus vecā medmāsa Analāna Navaratnama bija plānojuši kāzas svinēt augustā Šrilankā. Pāris nobijies, ka pandēmijas dēļ viņu ģimenēm būs liegts doties uz turieni un tāpēc nolēmuši kāzas svinēt agrāk.

Abi mediķi strādā vienā no Londonas slimnīcām un nolēma tajā arī apprecēties. Pāris ieguvis atļauju laulāties slimnīcas kapelā, bet viņu ģimenes ceremoniju vēroja attālināti.

Abi mediķi bijuši ļoti paticīgi visiem, kas palīdzēja šo notikumu realizēt pandēmijas laikā.

View this post on Instagram

A post shared by Sky News (@skynews) on

Jau vēstīts, ka pandēmijas dēļ savus kāzu plānus mainīja arī slavenā par "krokodilu mednieku" dēvētā Stīva Ērvina meita Bindija Ērvina. Ceremonija notikusi Austrālijas Zoodārzā un pandēmijas dēļ pāris nolēma kāzas svinēt bez viesiem. "Mēs gandrīz gadu plānojām šo dienu un mums nācās visu mainīt, jo mūsu kāzas noritēja bez viesiem," toreiz pauda jaunā sieva.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tur neko vairs nevar darīt.

31.maijs Atbildēt

Piebremzējas pompozums,viss nostabilizējas,izkristalizējas! Uz kuģa kapteinis,slimnīcā Galvenais ir Dieva vietinieks-vienmēr var atrast risinājumu...

Laimīgu likteni neatlaidīgajiem!

31.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:13

Jaunākās diskusijas