Veiksme palīdz uzņēmējam no Ādažiem pārvarēt krīzi

tautaruna.lv 30.mai
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Kādam uzņēmējam no Ādažu novada loterijā izdevies laimēt 155 000 eiro, informē "latloto.lv".

46 gadus vecais uzņēmējs no Ādažu novada, kurš 27. martā loterijā Eurojackpot laimēja 155 086 eiro, atzīst: kaut pagājuši jau vairāk nekā 10 gadi kopš 2008. gada krīzes, daudzi vēl aizvien izjūt tās sekas.

“Es kā uzņēmējs krīzē zaudēju daudz vairāk, tomēr atzīstu, ka šis laimests man beidzot palīdzēs pielikt treknu punktu 2008. gadam. Varēšu dzēst hipotekāro kredītu un kā fiziskai personai man vairs nebūs parādu,” viņš stāsta un piebilst, ka kopš brīža, kad uzzināja par laimestu, jau paguvis iepazīties ar nodokļu likmēm.

“Trešā daļa aizies nodokļos. Nu nekas! Galu galā šī nauda nokrita no gaisa. Tas ir citādi, salīdzinot ar sūri grūti pelnītu naudu uzņēmējdarbībā.” Tiesa, viņš plāno ar ceļojumu iepriecināt arī ģimeni, kurā aug 4 bērni. “Gaidām, kad atvērsies robežas.”

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kolosāli! Ja es vinnētu tik lielu naudu, tad laikam no prieka atļautos pat bikses piečurāt. Un pokuj! :)))

31.maijs Atbildēt

Jebkurš Pērkot loterijas biļeti, jau nodokli ir samaksājis. Laimesta aplikšana ar nodokli ir vienlīdzīga dubultai aplikšanai ar nodokļiem.

P.S. Īrijā laimestu neapliek ar nodokli. Tas, kas ir laimēts arī tiek saņemts.

31.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:39

Jaunākās diskusijas