Pircējs satraukts par redzēto Rīgas Centrāltirgū

Viktorija Gabrjuna 29.mai
 
Oksana Džadana/F64
Kāds lasītājs vērsies pie portāla Tauta Runā, paužot bažas par redzēto Rīgas Centrāltirgū. Viņaprāt, stendi tirgū paliek arvien tukšāki.
"Vēlos padalīties par situāciju Rīgas Centrālajā tirgū. Stendi paliek arvien tukšāki, tirgotāju/zemnieku aizvien mazāk. Bažījos, vai pēc pandēmijas būs, kur iepirkties?" raksta lasītājs.

Lūdzot radušos situāciju komentēt Rīgas Centrāltirgus pārstāvjiem, Mārketinga un tūrisma projektu koordinatore Ilze Lapko uzsver, ka pircēja bažām nav pamata.

"Bažām nav pamata, tirgotāju skaits Rīgas Centrāltirgū nav mazinājies.Uzlabojoties laikapstākļiem, tirgotāju skaits ir pat palielinājies Atklātajā teritorijā, par ko iespējams pārliecināties apmeklējot tirgu. Protams, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus," uzsver Lapko.

Kā vestīts, pandēmijas laikā Rīgas Centrāltirgus no plkst.11 līdz 15 bija ieviesis iepirkšanās stundas vecāka gadagājuma cilvēkiem, topošajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Lai nodrošinātu apmeklētāju drošību Covid-19 izplatības laikā, tirgū pie paviljonu ieejām ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi, atklātā teritorijā un paviljonos izvietotas uzlīmes un norobežojošās līnijas, kas apmeklētājiem ļauj ievērot divu metru distanci, pie visām paviljonu ieejām un tirgošanās vietām ir izvietoti informatīvie materiāli, kā arī ir nodrošināti individuālie sejas aizsargstikli darbiniekiem.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Vajag pirkt to kas ir, nav jāvazājas no viena pie otra un bezjēgā jācilā gaļas gabali.

29.maijs Atbildēt

Cilvēki ne vazājas viņi meklē tādu gaļas gabaliņu,lai varētu izdzīvot vai jums tas nav ienācis prātā Dod dievs lai jums nebūtu javazājas

29.maijs Atbildēt

nrvajag runāt to, kas nemaz nevar būt, kā redzams, tirgū neiepērkaties, jo neviens pircējs pats nemaz nevar tikt klāt cilāt gaļas gabalus, bet izvēlēties, ko pirkt, tā ir brīvā pasaulē pieņemta dabiska norma, nevis kā padomju laikā, kad izstāvot garu rindu, biji priecīgs, ka tev nometa priekšā kādu kaulainu vai speķainu gabalu. Jūsos jūtama šī prastā padomju cilvēka neiecietība pret citiem.

30.maijs Atbildēt
Kobanovs Rudolfs > karmena.mangusa

Tagad pat to pašu pensionāri nevar atļauties

30.maijs Atbildēt
Kobanovs Rudolfs > karmena.mangusa

Viss vairāk PSR laikus kritizē tie kuri par tiem nekā nezina

30.maijs Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > ilze.kudri.ecka

He, man nav gadījies nopirkt tādu gaļas gabalu ar kuru nevarētu "izdzīvot", laikam nāksies pavazāties un tādu sameklēt.:DDD

1.jūnijs Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > karmena.mangusa

Lai nu kā bija tajos laikos, bet tirgū neviens neko nevērīgi nemeta priekšā , jo tirgus bija vienīgā vieta, kur varēja nopirkt normālu gaļu, tiesa, reizes divas dārgāku nekā gaļas veikalos, kur bija tikai zilas vistas, cūku ausis .:DDD Pircēji tagad paši necilā gaļas gabalus,bet pieprasa to darīt pārdevējam.

1.jūnijs Atbildēt
adolfs alunans > kobanovs.rudolfs

Visvairāk, akurāt slavē PSRS un "grimst nostaļģijā" tie kuri nav dzīvojuši padomijā vai nu, protams, izbijušie nomenklaturšķiki.

Ā, un, bez šaubām, vēl putina pielūdzēji, kuri gan paši neparko negrib dzīvot Krievijā.

2.jūnijs Atbildēt

sviests riga ...vassara...

29.maijs Atbildēt

Lai nones vēl kādus kioskus un cer, ka cilvēki nāks iepirkties, bet pārdevēji pārdot

29.maijs Atbildēt
Fra

Tajos tavos kioskos vienmēr mēslus pārdevuši, un tie jau nu nebija nekādi pārdevēji, bet gan šeftmaņi.

29.maijs Atbildēt

Lupatu aizsegā sigaretki, spirtik un vēl ko...

29.maijs Atbildēt

Sakarā ar slēgtajām robežām nelegālais "vietējās preces" kontrabass iet mazumā.

29.maijs Atbildēt

Latviesi neizmirs

29.maijs Atbildēt

Problēma ir tur.ka pensionāriem nav brivbrauksanas sab transporta un neies, tak pensionārs tērēt 3 euro lai brauktu uz Centrāltirgu iepirkties!!!!

29.maijs Atbildēt

Nav ko rīdziniekiem sēdēt uz kakla citiem, it īpaši, ja ušaka atlaides bija Krievijas penšiem jau no 50 gadu vecuma, bet man, latvietim, kaut maksāju nodokļus arī Rīgā - piga (ja neskaita zoodārza atlaides).

29.maijs Atbildēt

Katrs dzivo ka mak un ka var

30.maijs Atbildēt

un kas tur traks ta vajag

30.maijs Atbildēt

Līdz Pastardienai vairs nav tālu.

31.maijs Atbildēt

tirgus priekš normāla pircēja vairs nav saistošs....jau iejot teritorijā ....sigareti, sigareti... nekas tur nav mainījies ar būdu nojaukšanu. Paviljonos stendi pustukši. Piena paviljonā, kad pēdējoreiz nopirku mājas sieru ar žāv. augļiem, atnesot mājās, izrādījās vecs un smirdīgs. Bet vitrīnā bija gīti iepakots plēvē... Fui... neiešu vairāk ...

31.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:49

Jaunākās diskusijas