Ārsti brīdina par jaunu slimību, kas saistīta ar Covid-19

tautaruna.lv 30.mai
 
AFP/Scanpix/Leta
Vairāki gados jauni pacienti, ieskaitot 20 gadus vecu pacientu Sandjego un 25 gadus vecu pacientu Ņujorkā, hospitalizēti ar neparastu slimību, kas saistīta ar jauno koronavīrusu, vēsta "Mirror".

Par mistisko slimību ārzemju mediji sākuši rakstīt pēdējo nedēļu laikā un tā skar arī bērnus.

Kā norāda "Mirror", šo slimību apraksta kā "iekaisuma sindromu" un tā līdzinoties Kavasaki slimībai (raskturīga bērniem un tās simptomi ir drudzis, ādas izsitumi, apsārtušas acis, rīkles un mutes gļotādas apsārtums, roku un kāju pietūkums, palielināti kakla limfmezgli) un toksiskā šoka sindromam.

Ārsti brīdina, ka jaunā slimība raksturīga tieši jauniem cilvēkiem, kuriem ir divdesmit gadi. Slimības gadījumi novēroti Lielbritānijā, Francijā, Itālijā, Spānijā un Šveicē.

Saikne starp slimību un Covid-19 gan esot neskaidra, jo ne visiem jauno simptomu pacientiem konstatēts koronavīruss. Ārsti no Birmingemas maija sākumā ziņoja, ka starp abām slimībām ir saistība, taču Pasaules Veselības organizācijas zinātnieki par to ir skeptiski. Viņi gan norāda, ka nepieciešami plašāki pētījumi.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kaput!

30.maijs Atbildēt

beidziet razot partiku pilnuar kimiskam krasvielam un citam indem

30.maijs Atbildēt

beidziet vinreiz dirst ka debiliki!!!jabut galigam dauni laij ticetu sitam suda izdomatajam huinaij!!

senjau pasi dakteri pazinas pateica ka viniem par to maksa par katru pierakstito slimnikieu kas piekrit ka vian slimibu (iesnas klepus )uzraktis ka cov slimibu!!totala huina kas musu pasaule notiek

30.maijs Atbildēt

ATkal izdomā dažadas feik ziņas,lai iebiedetu cilvekus!

30.maijs Atbildēt

Buboņu mēris iedibinās kārtību.

30.maijs Atbildēt

Izskaidrojums ir visai banāls. Pārāk plaša un nepareiza dezinficējošo vielu pielietošana.Gan kontakts, gan gaisa pilienu veidā. Arī izpausmes veidi ir dažādi. Elpošanas ceļi,āda,alerģija un anafilaktiskais šoks.Lietojot dezinfekcijas līdzekļus ir jālieto individuālie aizsardzības līdzekļi.Dezinfekcija ar hlora saturošām (smidzināšana) ,virsmas aktīvām vielām tikai maskā, cimdos ,halātos. Pēc atkāpšanās principa.telpas pēc tam jāvēdina.

30.maijs Atbildēt

TE VĒL NAV UZSKATĪTAS VISAS ATTIECĪGĀS SLIMĪBAS :(

30.maijs Atbildēt

Aizmirsa vēl pierakstīt, ka beigās nokrīt kājas.

30.maijs Atbildēt

Šausmīgi gan... Gaidu plašāku pētījumu rezultātus.

31.maijs Atbildēt

Gadījumā šie ''jaunie slimnieki'' , kuri saslimuši ar ''nezināmu, jaunu slimību'' nav to cilvēku sarakstos, kuri vakcinējās no ''visa kā vien var'' ... ko tik ārsts viņam pēdējās dienās izdomā iepotēt, tas arī tiek ar prieku ''pieņemts''!!!??? Jo... visi augstāk aprakstītie simptomi piemīt jebkuram slimniekam ... izņemot vienu... toksiskais šoks... kas drīzāk ir raksturīgs, kā ķermeņa pretreakcija pret medikamentiem... tai skaita vakcīnām : ) Interesanti būs pavērot , kad ASV ''izgudros'' vakcīnu pret covid un pieprasīs lai visas pasaules valstis vakcinē savus iedzīvotājus ... bet protams bez nekādas čipošanas ...tas jau būtu par traku : ) ... viņi ta pat labi nopelnīs : ) /// ... bet šic ''cirks'' drīzāk atgādina sagatavošanos tam, kad sāks mirt cilvēki no ''jaunās vakcīnas'' ... jo jebkurš var viegli atrast info netā par mirstību % starp cilvēkiem , kas vakcinējās no kādas no slimībām... Un kad Jūsu bērns nomirs, viņi vienkārši pateiks , ka šis ir nu jau ''galīgi jaunās'' slimības upuris... ''lūk tak simptomi atbilst!!!'' ... bet vakcīna/vakcinēšanās nav vainīga...

31.maijs Atbildēt

Nu tad marš mājās sēdēt uz 5 iem gadiem...spēlites turpinās ..turpināsies līdz zvēru nenobeigs....Filma Bakurau 2019 gada...stāsts kā bagātnieki spēlē spēlītes ...līdzīgi kā tas notiek ar mums ...miniatūrā...cerams beigas būs līdzīgas arī šiem spēlmaņiem

1.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:58

Jaunākās diskusijas