Viņķele komentē "izgājienu" karantīnas diskotēkā

tautaruna.lv 11.mai
 
Oksana Džadana/F64
Pēc tam, kad veselības ministre Ilze Viņķele izpelnījās asu kritiku par dalību Kārļa Ķilkuta "karantīnas diskotēkā" tiešsaistē, šo incidentu komentējusi arī viņa pati. Malā nepalika arī mūziķis Andris Kivičs, paužot savu viedokli par notikušo.

Mikroblogošanas vietnē Twitter Viņķele atsaucas uz kādu savu citātu nesenā intervijā.

''Man nav bail no manām bailēm. Man nav bail izgāzties. Man nav bail kādam nepatikt," pauda Viņķele, izskato pateicību gan Ķilkutam par dalību projektā, gan visiem palika mājās un "izdejoja mājās".

Tā Viņķele komentēja dalību tiešsaistes diskotēkā, kur galveno neizpratni sabiedrībā radīja ministres izmantotie žesti (vidējo pirkstu rādīšana).

Tikmēr komentētāji sadalījušies divās frontēs. Daļa pauž uzmundrinošus vārdus ministrei.

"Paldies par to, ka neesat sausiņš un paliec mājās ietvaros, uzmundrinat un liekat izdejoties. Man patīk celmlauži, kuri lauž stereotipus un nesēž tronī, bet izklaidējas kopā ar visiem pārējiem. Neņemiet neko personiski!" teikts ka'dā komentārā.

Savukārt daļa turpina kritizēt Viņķeles uzvedību. Tostarp, malā nepalika arī mūziķis Andris Kivičs.

Citāts, ievērojot autora raksta stilu.

"Kad nebūs ww2 upuru piemiņas diena, kad beigsies kovids, kad mediķi dabūs solīto, un kad tu dabūsi mandātu, močī diseni ar fakučiem kaut 5 stundas.Tagad tas ir neveikls mēģinājums saglābt politisko un arī personisko aroganto, paštaisno un nosodošo PR uz naivās tautas rēķina," raksta Kivičs.

Jāatgādina, ka iepriekš producents Juris Millers sociālajā tīklā Facebook paudis sašutumu par veselības ministres Ilzes Viņķeles dalību Kārļa Ķilkuta tiešsaistes diskotēkā.

Komentē 26

 
Anonīms
 

Kivič, esi vīrs, nosūti Viņķeli dekrētā

11.maijs Atbildēt

Labāk nevajag,vienu urļiku jau izbirdināja.

11.maijs Atbildēt

lai kāds ir politiķis vai ministrs,viņam brīvā laikā no darba sabiedrībā jāievēro tomēr deputāta ētika,-citādi kā tu vari savā darbā kritizēt tautu-ja pats sadzīvē esi pēdējais mēsls.

11.maijs Atbildēt

Ne jau kiviči ir tiesīgi par kādu izteikties, kas Latviju ir tikai apkaunojuši blandoties dzerdami un skandalēdami pa pasaules viesnīcām un krogiem, atstājot bērnus un nemaksājot alimentus.

11.maijs Atbildēt

Tantei nav bail uzkrāmēt visiem. Nu nekas. Man jau arī katras tantes pašapmierināšanās bzdingi nav jāsaprot.

11.maijs Atbildēt

Atradies īstais,kurš kritizē citus!!! ha,ha,ha

11.maijs Atbildēt

Un?Katram tiesibas uz viedokli,arī viņam.Un šķiet ,ka Kiviča viedoklis ir viedāks nekā jūsu iespējamais,Ja tāds ir:)

11.maijs Atbildēt

Kāpēc tik skaistai sievietei, ko Dievs radījis šis pasaules priekam un izpriecām, Liktenim labpaticies uzkraut tik smagu atbildības nastu? Nu, kāpēc..?

11.maijs Atbildēt

Piekrītu, tāpēc dari to ,ko iesaka pirmais komentētājs Roberts, jo Kivičam ir iestājusies lielā mīla,kas dedzina kā terpentīns un nebūs laika ķēpāties.

11.maijs Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.lauks

Es jau labprāt...

12.maijs Atbildēt

Vai šie komentāri uzskatāmi par covid19 blakni?

11.maijs Atbildēt

Kā tāda pārdzērusies var būt veselības ministre? Kauns Viņķekenei!!!

11.maijs Atbildēt

govs gatavā!!!

11.maijs Atbildēt

Debīļiķi stulbeņi izdzimteņi,lai neraksta,kas nesaprot metāla rock pop mūzikas masonu masas kultūras gara darbus tā ir māksla mūsdienu mūzikā jebkādā un jebkādi žesti un zīmes.

11.maijs Atbildēt

Ministre savā brīvajā laikā var darīt, kā vien vēlas! Pāsākuma rīkotājs vēlējas uzmanību sev pievērst ar parastu iedzeršanas notikumu. Izdevās, jo centrā bija sabiedrībā ievērojama persona! Neizdevušamajies dīdžejam vajadzēja savas karstās vēlmes zīmēties publiski piebremzēt un nelikt galīgi neskatāmas bildes apskatīšanai! Vainīgs ir visa" funkšena" producētājs un bilžu izplatītājs! Taču ne jau ministre vēlējās,lai šādi žesti bildē no viņas puses tiktu izlikti skatīsanai!!!!!

11.maijs Atbildēt

kaut esi veselibas minestre ta gan no tavas puses ir cuciba ta paradit

11.maijs Atbildēt

Klusēt vairs nav iespējams! Ministrei taču jāsaprot, kā uzvesties sabiedrībā, bet pēc visa spriežot, viņai nav bailes ne no kā.....

11.maijs Atbildēt

Nē viņa nedrīkst darīt ko viņa vēlas, tieši tāpēc, kad viņa ir ministre, nevajag jaukt roku ar pi....

11.maijs Atbildēt

... nu nav jau padomju laiki... dar'it var, tikai j'adomaa, kur un kad...un.. nu neviens neko nejauc! Protams, patiikami, ja parasts cilveeks uzvedas skataami, kaa piem. filmaktrise savaa lomaa, taapat - nu piem. ministre, cits jautaajums ir vinas kompetence savaa jomaa, bet... viss notiek taapat, tauta plosaas un apsaukaajas un ... dara ko veelas un tik un taa VISS NOTIEK!Vai ne?

13.maijs Atbildēt

Prastums un sava veida degradācija jau sen ir mūsu valsts dominējošā forma. Ja esi sabiedriski aktīva persona un pie tam publiska persona ir jādomā par normām, ir jādomā par vizuālo tēlu ir jādomā par atieksmi pret sevi, savu dzīvi, runas veidu un attieksmi pret sabiedrību. Šis prastais gājien tikai parāda nevis to - ka esi tāda kā sabiedrība, jo lielākā sabiedrības daļa tomēr ir intelektuāļi, biznesmeņi un cilvēki, kam pat neienāk prātā kaut kas tāds, kur nu vēl to likt apskatei....bet gan , ka esi tāda, kam nevēlamies līdzināties. Tauta , sabiedrība vēlas sekot pozitīviem varoņiem, cēliem un gudriem....tādu prastumu var redzēt katrā pievārtē un ne no tiem cēlākajiem dzīves ceļa gājējiem....

11.maijs Atbildēt

Ilze,Malacis!

Tev,izdevās!Daudzi,tā nekad nevarētu,tāpēc arī cepās!

Viss kārtībā!Katram ir pieci pirksti,tāpēc arī katrs ir tiesīgs rādīt vai nerādīt visu,ko vēlas ar kuru pirkstu grib!

Te nav Amerika,kur dzīvo pēc saviem likumiem!

11.maijs Atbildēt

labak-butu savu memesa algu ziedojusi-neka muld tusas frazes,neko nedara realu

12.maijs Atbildēt

Ir sarosījušies akmeņu lasītāji un metēji ........

12.maijs Atbildēt

Vai šo žestu visi ir pareizi iztulkojuši:))) Ja tās rociņas apgrieztu pretējā virzienā, rādītu pakaļu un tas būtu fui. Bet es tur redzu "Astes gaisā un uz priekšu", kas pavisam noteikti atbilst tam brīdim.

12.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:32

Jaunākās diskusijas