Millers sašutis par Viņķeles uzvedību

tautaruna.lv 9.mai
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Producents Juris Millers sociālajā tīklā Facebook paudis sašutumu par veselības ministres Ilzes Viņķeles dalību Kārļa Ķilkuta tiešsaistes diskotēkā.
Millers raksta, ka pēc ēterā paradīta žesta (pēc visa spriežot, vidējā pirksta), Viņķelei būtu jādemisionē.

"Demokrātiskā valstī ministre, kura atļaujas publiska pasākuma laikā demonstrēt sabiedrībai šādu žestu, demisionētu. Vai Viņķelei pietiks prāta un dūšas to izdarīt? Es pat nerunāju par to, ka pēc manā rīcībā esošajām ziņām Viņķele nav saņēmusi likumdošanā noteikto nepieciešamo lincenci DJ darbam. To, ka licence netika noformēta, apliecināja arī pasākuma rīkotājs. Tādejādi ir pamats apgalvot, ka ministre ir pārkāpusi Autortiesību likuma 40. pantu, par ko ir paredzēta administratīvā atbildība un sods fiziskai personai līdz 700 EUR. Vai sabiedrība ir gatava pieņemt kā pašsaprotamu normu, ka ministre drīkst pārkāpt likumu? Ja tas tā ir, tad tā ir visai zema izpratne par to, kas ir demokrātija," raksta Millers.

Tikmēr komentāros cilvēki pauž dažādus viedokļus. Daļa raksta, ka šāda ministres uzvedība nav pieņemama, tostarp asu kritiku paudusi dziedātāja Olga Rajecka.

"Cilvēki Latvijā nezina , kā izdzīvot šajā laikā, un viņa, būdama ministre, atļaujas šādu gājienu, tas ir spļāviens visiem! Re, kā es te māku, jūs visi dancosiet pēc manas stabules!" raksta Olga.

Daļa savukārt uzskata, ka nekā briesmīga Viņķeles uzvedībā nebija.

"Tas žests, pat ja tāds bija, piederas tādam pasākumam, nevajag izraut no konteksta. Un psihotājiem, kas domā, ka ministram ir jāstrādā 72 stundas diennaktī, novēlu kādreiz pastrādāt 12 vai 16 stundas dienā. Bet saprotu, ka galvenais ir "man viņa jau sen besī", tāpēc par katru cenu jāpiemeklē, ar ko to attaisnot," teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka ministres piedalīšanos tiešsaistes diskotēkā pamanīja arī citi Facebook lietotāji.

Tā kāda Facebook lietotāja arī neslēpj kritiku.

Savukārt projekta autors Kārlis Ķikults, neskatoties uz pausto kritiku, mikroblogošanas vietnē Twitter izteica pateicību ministrei par dalību.

"Pamostos un saprotu, ka man tviterim tūlīt beigsies baterija no jūsu menšaniem un notifikācijām. MILZĪGS paldies Ilzei Viņķelei
- cepuri nost par drosmi parakstīties uz ko šādu! Paldies visiem, kas skatījās. Gribu domāt, ka vakar notika kaut kas vēsturisks," raksta Kārlis.

Komentē 37

 
Anonīms
 

Debīlisms un zema kultūra no ministres puses.

9.maijs Atbildēt

Neruna' to ,ko nevajag !

9.maijs Atbildēt
Eduards > ilona.stikane

Turi muti,viņķeļlaiža!

10.maijs Atbildēt
Asne > eduards

Lūk šeit cilvēks sniedz paraugu kulturālai atbildei diskusijā, nevis mātā pa gaisu vidējo pirkstu!

10.maijs Atbildēt
Velta Martinsone > eduards

Esmu tavā pusē

10.maijs Atbildēt

Es Millera vietā būtu parādījis šai savu vidējo pirkstu, tad redz' ko šī saka

9.maijs Atbildēt

Parādi pats savā vietā!

13.maijs Atbildēt

A KO JUS GRIBAT AMERIKA PAPUAS PIE VARAS,KAS TA MUSEJIE NEMAK.

9.maijs Atbildēt

Malacīte ! Paldies par mazliet pozetivām emocijām, mūs uzjautrinot ! Mēs uzvarēsim to 'Draņķi " Labi sanāca !Koronavirusam "Z'ests" !

9.maijs Atbildēt

Aizei palaizi viņķelienei tos kratošos tesmeņu galus,stulbā kaza!

10.maijs Atbildēt
Asne > eduards

Lūk šeit cilvēks sniedz paraugu kulturālai atbildei diskusijā, nevis mātā pa gaisu vidējo pirkstu!

10.maijs Atbildēt

Demisionēšana ir laba ideja. Un laba iespēja ministres kundzei neatbildēt par ievārīto putru. Nāks nākošais ministrs, kurš plātīs rokas un teiks : " vāi vaī vaimanu dieniņ. Ņaudiņa ņav no priekšgaitnieces palikusi. Tikai turaties! Savelciet žņaugu ap kaklu ciešāk. Tā mazāk vīrusi plaušās tiks"

9.maijs Atbildēt

Slaucēja, ministrs tā neuzvedas!

9.maijs Atbildēt

tak vina vispar kaa veselibas ministre uzvedas kaa no meza iznaakusi--augusi tundra .sausmas kurs taadu ieceela amata .

10.maijs Atbildēt

Slauc;eja tā neuzvedās, te ir masonu palaistuve kura AsV apguva daktera grādu!!!!!!!

10.maijs Atbildēt

Slaucējas nav tik rupjas. Ne publiski!

10.maijs Atbildēt

Fuj...sita uzvedas iereibusi ielasmeita.

9.maijs Atbildēt

drosvien zaaliiti sapiipeejusies :))mekle jaunu profesiju-peec izmesanas

10.maijs Atbildēt

acimredzot videejo pirkstu vina paraadija upuru dienaij -jo diseni uzrikoju upuru diena --visiem uzdirsa :))

10.maijs Atbildēt

Upuru diena ir 8.maijā. 9.maijā ir pobedobesijas diena.

10.maijs Atbildēt

Neizdevies žests, to varetu atļauties ...varbvūt labāk nevienam neatļauties,,, bet ministre!!! Piedodiet , nu nekādos , vārtos...

10.maijs Atbildēt

Super, Ilze! Lai katrs tā varētu. Nevajag taisīt no mušas ziloni. Vienmēr kāds skaudīs un izsmies...diemžēl tāda ir latviešu tauta.

10.maijs Atbildēt

Cikmiljonus ieskaitija jūsu kabatā, aizstāve?????

10.maijs Atbildēt

Paskaidrojiet ko te vispar apskaust?Nepieklajibu? Vai šads ministrs izraisa cieņu jūsu acīs? Jā tas ir vienīgais ministres panakums par ko Jus viņu slavejiet,tad man ko teikt.

10.maijs Atbildēt

tas ir tavas nekultūras līmenis, jo sajūsminies par viņķeles kā ministres izlēcieniem.Tev gribētos, lai mēs katrs viens otram rādītu vidējo pirkstu???tiešām tev nav ar galvu kārtībā!

10.maijs Atbildēt

Pati resna,tāpēc arī slavē to resno govi,kas tik māk kā kratīt savus tesmeņus un rādīt fakus.Viņai tai resnajā dirsā iebāzt abus tos viņas pirkstus vienlaicīgi!

10.maijs Atbildēt
Asne > jan.na.anc.ne

Nu uzrakstiet Jūs arī ko slavinošu + konta nr.norādiet.

10.maijs Atbildēt
Asne > drosma.g.tere

Nē, Drosma, daudz pieklājīgāk taču ir apmainīties ar mļām frāzēm, kādas te mētā pilsonis Eduards, kurš noraizējies ne pa jokam.

10.maijs Atbildēt

Un to saka sieviete,kas sevi uzskata par dzejnieci????Jā,nu laikam jau tikai uzskata,jo neesmu pārliecināta,vai bez plaģiātisma vispār pati ko varētu sarakstīt.Un par Latviešu tautu jau paklusē labāk,jo Latviešu tautai nav vajadzīga ministre ar spēju tikai parādīt vidējos pirkstus.

10.maijs Atbildēt

Lai rāda Milleram vai Štirlicam, ko grib, ka tikai viņa ļautu man iespraust.

10.maijs Atbildēt

Kauns...

Tā vieta lai kādu slimnicu apmeklētu (kas ir tiešā VM paraudzībā) pieaugušai sievietei jādricilejas kameras priekšā.

Tiešām nevareja savaldīties?

10.maijs Atbildēt

Varbut ta ir arvadu ballīte?

10.maijs Atbildēt

Nu ko,šī lai nākošo taisa porno klipu,būs interesanti!

Viena "topošā "politiķe jau arī šovoja, sāka iepazīstināt ar sevi, grādīgos dzērienus malkojot, atklātā ēterā,tik tā runa mežģījās no dažādu valodu salikumiem..

10.maijs Atbildēt

Tas jau sen bija skaidrs ka tai personai ar prātiņu nav viss kārtībā un ja tādu var ielikt par ministru tad jāpadomā vai tas kurš to izvēlējās nav līdzvērtīgs.

10.maijs Atbildēt

Ja Viņķele būtu turējusi rokas kabatā un norepojusi visus te esošos komentārus ieskaitot- kratošos tesmeņus, slaucēja, no meža iznākusi, iereibusi ielasmeita, masonu palaistuve, resna govs - tad viss būtu ok, pilnīgi normāli, katram saprotama komunikācija? Visi te paši tik balti un pūkaini savos izteikumos, ka varētu padomāt, ka nupat no rīta dievkalpojuma pa tiešo raksta.

10.maijs Atbildēt

Ļoti laba atbilde! Tieši no rīta dievkalpojuma nākuši šie žestu tulkotāji! Tas nozīmē, ka viņi tādus žestus lieto ikdienā!

10.maijs Atbildēt

Nav labi smieties par slimu cilvēku...Vajadzētu izmantot profesionāļu palīdzību .. Latvijā ir arī labi psihiatri kuri spētu Viņķeles k.dzei palīdzēt šajā viņai tik grūtajā laikā.

11.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:26

Jaunākās diskusijas