"Ātrās palīdzības" direktorei cerīga prognoze par koronavīrusu Latvijā

Viktorija Gabrjuna 2.apr
 
Oksana Džadana/F64
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule Aivas Kanepones materiālā "Mums nav, kur aizbēgt" izdevumā "Ieva" atklāj, ka, runājot par koronavīrusa pandēmiju, cer - Latvijai joprojām izdosies tikt cauri vieglāk nekā citām valstīm.

Cipule saka, ka Latvijā, salīdzinot ar Franciju, Vāciju vai Lielbritāniju, ir mazāks iedzīvotāju blīvums.

"Un ir lauku rajoni ar viensētām, kur kaimiņi tik bieži netiekas. Saslimstība lielāka ir Rīgā, Jūrmalā, Pierīgā. Statistika rāda, ka pie mums tas notiek mazliet lēnāk, un tas dod cerības," pauda Cipule.

Viņa skaidroja, ka pandēmijai var būt atšķirīgi scenāriji - vai nu viss notiek ātri un ļoti smagi, vai ilgi, ar lielu pacietību, bet vieglāk. Viņa uzsver, ka Latvijā ar koronavīrusu izslimos pietiekami daudzi, bet mērķis ir panākt, lai šī izslimošana notiek lēnā garā.

Cipule arī uzsver, ka Latvijā NMPD ir "ļoti gatavs" nepieciešamības gadījumā nodrošināt medicīnisko palīdzību slimniekiem.

"Ar pašreizējām prognozēm izskatās, ka mums visa pietiks," piebilda Cipule.

Komentē 6

 
Anonīms
 

no Jūsu mutes Dievam ausī.

2.aprīlis Atbildēt

Izturību, izturību un vēlreiz izturību! Reti var sastapt cilvēku, kā Lieni Cipules kundzi, kura tik atbildīgi attiektos pret veicamo darbu. Lai visi labie spēki Jums un Jūsu darbiniekiem stāv klāt.

2.aprīlis Atbildēt

Nu jā, mums Latvijā tās tikai ir sākums, bet iestājoties siltākam laikam Latvija var arī neatpalikt no Itālijas un Spānijas....

2.aprīlis Atbildēt

Cerēsim un ticēsim Lai tik tiešām mums visiem kopā izdodās uzveikt šo sērgu,un izturību mediķiem,un paldies par viņu nesavtīgo darbu.

3.aprīlis Atbildēt

Milzīgs, milzīgs paldies visiem medicīnas darbiniekiem, kuri šajā grūtajā brīdī cīnās par cilvēku veselību! Izturību un veselību Jums pašiem!!!

3.aprīlis Atbildēt

Būs labi! Paldies Latvijas mediķiem par Jūsu darbu! Paldies arī medmāsiņām un māsu palīgiem,kuri ir no Bauskas. Lai Augstākie spēki dod Jums izturību un spēku šajā smagajā laikā!

3.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:49

Jaunākās diskusijas