Traktorists no Saldus pēkšņi kļūst bagāts

tautaruna.lv 6.apr
 
F64
“Vienu loterijas biļeti es pērku katru nedēļu. Obligāti. Tad, ja neesmu bijis pastā pēc biļetes, tad pastniece vienmēr prasa, kur es biju pazudis,” savu stāstu par to, kā ticis līdz 150 000 eiro laimestam Bagāts loterijā stāsta kāds vīrs no Saldus novada, raksta "latloto.lv".

Pagājušajā piektdienā, pēc darba zemnieku saimniecībā, kur viņš strādā par traktoristu, iegriezies pastā, kur bija palikušas divas Bagāts biļetes. Vīrs paņēmis abas un devies mājās.

“Sieva gatavoja pusdienas, es mierīgi kasīju biļetes. Vienā - laimēti pieci eiro, bet, kasot otro, jau pirmajā spēlē atklājās lielais 150 000 eiro laimests. Rokas sāka trīcēt, vairs nebiju spējīgs turpināt to biļeti kasīt,” ar smaidu balsī atceras laimesta ieguvējs.

“Pēc tam visa ģimene nāca pārbaudīt, vai neesmu kļūdījies. Tagad visi ir šokā,” viņš stāsta un piebilst, ka sieva tā īsti noticējusi tikai tad, kad viņš parādījis Latvijas Loto izsniegto dokumentu, kas apliecina, ka laimests patiešām ir iegūts.

“Tagad grūti pateikt, kā tērēsim. Vienmēr man ir bijuši plāni, ko darīsim, ja laimests būs, bet šībrīža krīzes situācijā neko plānot nevar. Šis kapitāls būs laba “atsperšanās” pēc krīzes,” viņš stāsta, bet jau uzreiz piebilst, ka dzīvokli gan izremontēs. “To noteikti, jo to bija paredzēts darīt jau sen. Ja vajadzēs, tad bērniem arī, protams, palīdzēšu.” Par to, vai izdosies ziņu par laimestu saglabāt slepenībā, viņš neuztraucas. “Droši vien, ka neizdosies. Jāsāk ar to, ka jāaiziet pie pārdevējas ar šampanieti,” viņš saka.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Re, šis iztika bez "leldes" uzbāzīgajiem aicinājumiem visos ziņu portālos. Gan tēriņa veidu atradīs.

6.aprīlis Atbildēt

Kāds vīrs. Kāds vīrs, mistisks traktorists. Tāds fake!

6.aprīlis Atbildēt

A, ko sieva teiks, ka šamējais pie pārdevējas ies ar šampānieti?

6.aprīlis Atbildēt

Kads traktorists ,kāda sieva, kāds vīrs !Nu drīz varēs dibināt bagātnieku klubiņu !

6.aprīlis Atbildēt

LOTO REKLĀMA- tauta, pērc biļetes, redzi kā cilvēki viegli tiek pie naudas ........... iepriekš Valmierā un Jelgavā vinnētāji kļuva "bagāti" ar 10 000, tad tagad reklāma jau ziņo, ka ar 150 000 cilvēks kļūst bagāts ..............

6.aprīlis Atbildēt

Drīz visi vinnēs no 500 000 EUR - 800 000 EUR

6.aprīlis Atbildēt

Pilnīgs feiks, pasta nodaļas ir ciet šobrīd.

6.aprīlis Atbildēt

Mēs trīsdesmit gadus spēlējām un nekā!!!Lielākais 10 eir.Pāris gadus vairs nē!!!

6.aprīlis Atbildēt

150'000 EUR musdienas skaitas "bagats"? LOL

6.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:08

Jaunākās diskusijas