Latviešu ekstrasenss iesaka neparastu metodi pret koronavīrusu

tautaruna.lv 6.apr
 
Reuters/Scanpix/LETA
Latviešu ekstrasenss Ilmārs Briedis saviem klientiem iesaka valkāt saulesbrilles, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Nelaime jau bija ieprogrammēta" izdevumā "Privātā Dzīve".

Cīņā ar koronavīrusu (lai nesaslimtu) Briedis iesaka iegādāties vistumšākās saulesbrilles un nēsāt tās neatkarīgi no tā, vai spīd saule vai līst lietus.

"Uzskatu, ka cilvēku ar šo vīrusu var aplipināt nepazināti. Tāpēc jābūt melnām brillēm, lai pretimnācējs neredzētu jūsu acu zīlītes," skaidro ekstrasenss.

Viņš arī atklāj, ka pats veic dažādas profilkatiskas darbības, lai nesaslimtu ar koronavīrusu, tostarp divreiz dienā iekšķīgi lieto sodas šķīdumu, dzer daudz ūdens, ingvera tēju un ēd ķiplokus.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Vēl dibenā vajag ielikt svētītā ūdenī apmērcētu vīna pudeles korķi

6.aprīlis Atbildēt

Šitas Robert ir labs.Taisni desmitniekā.

6.aprīlis Atbildēt

:))

6.aprīlis Atbildēt

Es smejos. Mums Brazilija ari ir Latvieshu ekstrasens aizveda gandriz 2000 cilvekus dzunglos.. IZOLACIJA SULAKAIS IR TAS < PEC # NEDELAM NEVIENS NAV SLIMS UN BUS NAKANIE SEKOTAJI. Eksttrasensa vars Emils Kalns Dolores

6.aprīlis Atbildēt

nav viņš nekāds tur extrasens---ja tāds būtu ,tad tam vajadzēja REDZĒT ,ka ,pirms vairākām naktīm Zemes debess ārējais slānis bija violetā krāsā.To varēja redzēt tikai jūtīgi ,ar spējām apdāvināti ļaudis>> tad lūk ,šajā laikā notika ,teiksim tā --spēcīgu spēku ietekme uz šo vīrusu .kura darbība tiek stipri ierobežota un samazināta apetīte"".Varat smieties vai ne ,mani tas neuztrauc---taču pa vīrusa darbības laiku Zeme stipri atkpjas ,ūdeņi attīras ,gaiss paliek tīrāks un labāks.Debesis zilākas ,Saule spilgtāka ,tiek atvēsinātas karstas karu alkstošas galvas.Vienvārdsakot--tiek nobremzētas cilvēku darbības apgriezieni un tas ir Svētīgi.

ASV --tai tagad jāatstrādā sava karma -- ka valsts ,tā cilvēki tajā..par to ,ko tā nodarījusi pasaulei un cilvēkiem ,un valstīm.

Vīruss Covid19--tas parāda ,ka DABA var iztikt bez tā saucamās cilvēces!! Ļoti īsā laikā dabs var ""cilvēci"" vienkārši izslēgt pavisam.Un nekādas ""augstās ""tehnoloģijas "" to nespēs glābt.

P.S .Humoram par saulesbriļļu lietedrību pret Corona--pavisam noteikti lietojiet stringus--no tiem corona vīruss turas pa gabalu)))

6.aprīlis Atbildēt

tiesi ta.

7.aprīlis Atbildēt

EKSTRASENSAM DIEMŽĒL VECUMA DEMENSE :(

7.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:08

Jaunākās diskusijas