Armands Simsons lūdz atlikt kredīta maksājumus

Viktorija Gabrjuna 1.aprīlis 2020, 9:30
 
Ilze Zvēra/F64
TV spēles "Super Bingo" vadītājs un hokeja kluba "Dinamo Rīga" tehniskais direktors Armands Simsons atklāj, ka visiem saviem kreditoriem aizrakstījis vēstules, lūdzot, lai maksājumus atliek, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Armands Simsons netiek galā ar kredītiem" izdevumā "Kas Jauns".
Simons atklāj, ka aizrakstījis gan bankām, gan līzinga kompānijām, gan Valsts Ieņēmumu dienestam, kurā viņam, kā katru gadu, ir parāds valstij.

"Lūdzu, lai visu izskata un atliek. Es pat rakstīju, ka mans lūgums ir atlikt maksājumus uz nenoteiktu laiku, jo nezinu, kad situācija mainīsies un atkal būšu spējīgs visas saistības izpildīt," pauda Simsons, skaidrojot, ka būtisks viņa papildu ienākumu avots bija reklāmas un pasākumu vadīšanas jomas, kas ārkārtējas situācijas dēl ir pilnībā apstādinātas.

Viņš gan uzsver, ka bezdarbnieks nav, jo turpina strādāt "Dinamo Rīga" un arī "Super Bingo" filmēšana aizvien notiek, taču kā daudzbērnu ģimenes galvai viņam ir liela atbildība un tagad viss ir jāplāno un jārēķina, lai pietiktu līdzekļu.

Komentē 11

 
Anonīms
 

...tagad viss ir jāplāno un jārēķina, lai pietiktu līdzekļu.

Kaut kas traks, jo sanāk, ka līdz šim tā nebija.

1.aprīlis 2020, 10:06 Atbildēt

dzīvoji trekni tagat diemžeļ tev jāmaksā tu tāds neesi vienīgais valstī..

1.aprīlis 2020, 10:50 Atbildēt

Jāplāno un jārēķina ir arī treknajos gados, nevis jāzīmējas.

1.aprīlis 2020, 10:58 Atbildēt

tu turpini strādāt vel 2 darbos par ko sūdzies paskaties apkārt citi vispār palika bez darba un līdzekļiem..tu tiešām esi dīvains.!!!!!!!!!!!!!

1.aprīlis 2020, 11:07 Atbildēt

Kur tU redzi, ka kāds sūdzās !? Normāla rīcība ! Tu tiešām esi dīvains :)

1.aprīlis 2020, 11:14 Atbildēt

Nu kāpēc man to vajadzētu zināt? Mūrniece, Rīva, Simsons...... Varbūt vajadzēja padomāt agrāk? Ceru ka nelūgs saziedot.......

1.aprīlis 2020, 15:53 Atbildēt

Izrādās , ka lielākai daļai turīgo ceļotāju un pozētāju parādu pilnas pēcpuses !

1.aprīlis 2020, 16:58 Atbildēt

Bankas ir ļoti "sirsnīgas" - piedāvā bezmaksas parādsaistību brīvdienas. Bet procentiņus gan turpini maksāt. Un kad tev brīvdienas beigsies - tad to nesamaksāto summu sadalīs uz atlikušakiem maksājumiem... Jauki, ž_di nekad necietīs. Ja atbrīvotu, kaut daļēji no parādsaistībām visus, teiksim, norakstītu 5000 eiro katram kredītņēmējam, tad tiešām būtu labs atspaids katram

1.aprīlis 2020, 20:27 Atbildēt

Uzprasi Savickim, viņam ir daudz!!!!

1.aprīlis 2020, 22:26 Atbildēt

Mūrniece, Rīva, Simsons...... cirks un tikai.... nav vārdu ...tikai burti (slikti burti tādiem “gudriem”)... labāk klusēt, nekā ņirgāties.. un bļaut ...pretēji tam mediķiem respekts ...liels paldies par darbu !!!!!

2.aprīlis 2020, 10:24 Atbildēt

Nez cik šim fruktam mēnesī kredītos jāpiķo,ja ar diviem darbiem nevar nomaksāt.Un tie nav mazapmalsāti darbi.Kundziņš laikam dzīvojis stipri pāri savām iespējām,miljonos iebraucis.

2.aprīlis 2020, 21:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:58

Jaunākās diskusijas