Danilāns par koronavīrusu: Nevajag pakļauties trauksmei

Viktorija Gabrjuna 26.marts 2020, 13:23
 
F64
Gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns, viesojoties LTV raidījumā ""4.studija" uzsvēra, ka laika, kad ir informācijas piesātinātība par koronavīrusu, cilvēkiem nav vajadzības pakļauties pārāk lielai trauksmei.
Profesors nedomā, ka vīruss izraisīs kaut kādas fatālas sekas.

"Šis vīruss nav tāds briesmonis, kas mūs te noslaucīs no Zemes virsas. Arī ekonomiski mēs cietīsim, es pareģoju, ka mēs cietīsim, visā pasaulē būs sliktāk, grūtāk, bet bads nebūs, nē, bads neiestāsies. Es nedomāju, ka vīruss izraisīs kaut kādas fatālas sekas. Es jau vienreiz teicu, ka latvieši ir pārdzīvojuši daudz briesmīgākas lietas," pārliecināts ir Danilāns.

Profesors arī piebilst, ka piesardzības pasākumi jāievēro gan un ja ir kaut mazākās vīrusa pazīmes, nekavējoties jāmeklē ārstu palīdzība, nevis, pēc Danilāna teiktā, jādrebinās no bailēm kaut kur malā.

"Jā, es piekrītu, ka mums pašlaik specifiskas ārstēšanas nav pret šo vīrusu, bet, mīļie, es pats esmu par to pārliecinājies, ka mediķis var palīdzēt!" pauž Danilāns.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Danilana kungs. Vel nedelu atpakal nokeram, ka virusam ir malarijas simtomi. TAS IR MAKSLIGI IZRAISITS VIRUSS. Mums malarija ir ikdiena un mes zinam vinas simtomus, tadel ari paprovejam alu ar hininu. Un strada. 2- 3 dienas un vesels. Protams smagos stavoklos, tas nepalidzes.

26.marts 2020, 13:29 Atbildēt

Un savu komentaru es nerakstu cilvekam, bez specialas un daudz gadu arsta pieredzes, bet nozares profesionalim. KAS NEDAUDZ SAJEDZ NO MEDICINAS UN ATRI IERAUDZIS< KA Koronona viruss ir malarija :))) BET MALARIJA EIROPA JAU GADUS SIMTS NAV BIJUSI UN EIROPA pret vinu nav imunitates..

26.marts 2020, 13:36 Atbildēt

Kas loti basidas no shi virusa, bet Latvija hininu bus gruti atrast del ari ingvers. nebus tik atra iedarbiba bet, bus. Es lepojos, ka ieguvu izglitibu Latvija, bet galigi nelepojos, ka LATVIJA MES NEBIJAM VAJADZIGI UN ESAM PASAULES KLAIDONI> MUMS LAI PAPROVETU RECEPTI IR VAJADZIGS TIKAI SLIMNIEKA PARAAKSTS PAR PERSONIGO ATBILDIBU!! Bet pasaule mekles vel 2 gadus minimums zales

26.marts 2020, 13:48 Atbildēt

jau ir atrastas

26.marts 2020, 14:00 Atbildēt

pedeja laika viss, ko vins saka, ir vairak ka divaini

26.marts 2020, 13:59 Atbildēt

Piekrītu. Tam profesoram manāmi jau vecuma putniņi un spārītes galvā lidinās. Sen jau neko neņemu vērā, ko viņš ir teicis. Nav nopietns frukts.

26.marts 2020, 22:57 Atbildēt

Ja mēs tā arī būtu darījuši pašā sākumā ( "Nevajag pakļauties trauksmei"), tad Latvija būtu pilna ar to zarazu, un sekas tam visam būtu bēdīgas, arī ekonomiskā ziņā.

26.marts 2020, 21:27 Atbildēt

Kas tas par alu ar hininu? Nesaprotu

26.marts 2020, 21:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:14

Jaunākās diskusijas