Profesora prognoze par koronavīrusu

Viktorija Gabrjuna 26.mar
 
AP/Scanpix/LETA
Stenfordas universitātes profesors un Nobela prēmijas ķīmijā (2013) laureāts Maikls Levits ir pārliecināts, ka lūzuma punkts cīņā ar koronavīrusu pienāks ātrāk, nekā tiek prognozēts, raksta ārvalstu mediji, tostarp "The Independent".

Iepriekš Levits pareizi noteica koronavīrusa attīstību Ķīnā un izteicās, ka ASV sagaida vēsturē smagākā krīze.

Profesors paziņoja: viņš netic prognozēm, saskaņā ar kurām krīze turpināsies mēnešiem un pat gadiem ilgi un novedīs pie miljoniem cilvēku nāves.

"Nav vērts krist panikā - viss būs labi," apgalvo Levits, kas paredzēja, ka krīzes kulminācija Ķīnā būs februāra vidū, tāpat viņš paredzēja 80 000 saslimušo un 3250 nāves. Reālie cipari izrādijās ļoti līdzīgi: 24 martā Ķīnā fiksēts 81 588 inficēšanās gadījumu un 3281 nāve.

Profesors ikdienu analizē situāciju 78 valstīs un redz pazīmes, kas liecina par koronavīrusa pandēmijas palēnināšanos.

Komentē 10

 
Anonīms
 
aha

par koronvīrusu komentē visi, kam nav slinkums...

26.marts Atbildēt

Dzīvosim-redzēsim,bet pa reiz teikts,Galvenais nekrist panikā.

26.marts Atbildēt

Es arī redzu, viņš ir tur - aiz durvīm glūn maita :))

26.marts Atbildēt

es visur redzu vīrusus , cilvekus redzu vīrusa veidā

26.marts Atbildēt

Levits ir Vanga?:)

26.marts Atbildēt

Profesara kungam ir taisnība,jo to ka vismaz miljons pasaulē gadā mirt ar Gripu un kādi nieka 8-12 miljoni ar asinsvadu slimīnām tas jau nieks,kalvenais ,ka daži tukstoši neindeficētu nāves c';eloņu ,kureiem bija Covid -10 virusasa konstatējums mirst,Pasaule,jūs debila esiet vai???????

26.marts Atbildēt

Levitt avoids making global forecasts. In China, he said, the number of new infections will soon reach zero, and South Korea is past the median point and can already see the end. Regarding the rest of the world, it is still hard to tell, he said.

(www.calcalistech.com/ctech/article...00632,00.html)

26.marts Atbildēt

Pēc statistikas Itālijā ir jāmirst 1700 cilvēku,mirst mazāk un to visu noveļ uz vīrusu,jums cilvēce ar galvām viss ir kārtībā?????1700 =+ ir stantars atražosanai!

26.marts Atbildēt

Tā īsti nesapratu Jūsu domu gājienu :))

27.marts Atbildēt

Nu, lai Dievs dod, ka profesoram būtu taisnība...bet Ķīna ļoti nopietni un ātri sāka veikt visus iespējamos pasākumus,lai apturētu vīrusa izplatību!!! Latvijā, diemžēl, daudz kas nenotiek tā kā vajadzētu!

27.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:23

Jaunākās diskusijas