Latvijas cietumu personāls un ieslodzītie šuj sejas maskas

Lelde Veinberga 26.marts 2020, 0:02
 
@Cietumi/Twitter
Sakarā ar jaunā koronavīrus Covid-19 izplatību, Latvijas cietumos personāls un ieslodzītie sākuši šūt sejas maskas.

"Iļģuciema cietuma personāls pašu spēkiem ķēries pie sejas aizsargmasku izgatavošanas. Droši un krāsaini pret inficēšanos!" vēsta Ieslodzījuma vietu pārvaldes ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter.

Savukārt Rīgas Centrālcietumā sadarbībā ar šūšanas uzņēmumu “Niso”, kurā nodarbina notiesātos, rasts risinājums sejas aizsargmasku izgatavošanai sev un citām ieslodzījuma vietām.

Jau vēstīts, ka lai pasargātu ieslodzījuma vietu personālu un ieslodzītos no inficēšanās ar Covid-19, no 17. marta cietumos pārtrauc īslaicīgās, ilglaicīgās tikšanās un laulību reģistrācijas.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Cerams, ka nešuj no vecām partjankām (kājautiem).

26.marts 2020, 8:58 Atbildēt

to Lelde "Tūlīt, kuru katru mirkli izkritīs šis galu reibinošais 160 miljonu dolāru Džekpots..."

--------------------------------------------------------------------------------------

Nesapratu, kādu galu tad reibinās? Tu kaut ko nezini, jo TUR nekas nav jāreibina, TUR ir vajadzīgs stingrs stāvoklis.DDD

27.marts 2020, 8:26 Atbildēt

Un jūs domajat, ka šuj maskas no jauna , kvalitatīva auduma? Un ka tas iespējams, ka šadaaskas šuj cietumnieki, kuri pasi var būt slimi, vai inficēti ar Hiv vaikādu citu bīstamu slimību? Ka var dot lietkaut kādas maskas, kuras pat netiek dezinficetas???? el pasaka parvaldē, ka šitā lupata ir ,, zelta ,, vērta, ka jāatbild bus , ja gadījuma pazaudēs šo lupatuvai ka citādi sabojās....Vai tas nav humora šova cienīgs variants???Kur ptā nauda, kas tika izdalīta ši vīrusa apkarošanai? agad ir jājautā, vai dezinfekcijas līdzekļi ir personalam, domāju tiem, kas strādā par apsargiem utt. gan....Varbūt cietuma varētu šadas ,, maskas,, šūt arī deputātiem? no veciem palagiem un spilvedrānām...................varbūt.

28.marts 2020, 16:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:32

Jaunākās diskusijas