Iedzīvotājs neizpratnē: lielveikals aicina uz masveida iepirkšanos?

Viktorija Gabrjuna 19.mar
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Kāds mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājs pauž neizpratni par lielveikalā "Rimi" īstenoto akciju "Mamutu dienas".

Twitter lietotājs publicējis attēlu, kurā redzams, ka jaunākais mārketinga kampaņas "Mamutu dienas" buklets būs aktuāls līdz 23.martam.

"RIMI rīko Mamutu dienas? Es nepārskatījos? Aicina uz masveida iepirkšanos?" neizpratnē ir Twitter lietotājs.

Tostarp, kā redzams, akciju bukletā tiek piedāvāts arī tualetes papīrs, kas pēdējā laikā ir kļuvis gluži vai par deficīta preci.

"Rimi" pārstāvji gan skaidro, ka lielveikalos atcēluši vairumu akciju.

""Mamutu dienas" veikalos sākušās jau vakar. Esam atcēluši vairumu no veikalos plānotajām akcijām un reklāmas kampaņām nolūkā samazināt apmeklējumu skaitu veikalos, tomēr realizēsim tās, kuras pircēju vidū atzītas kā iemīļotākās, tajā skaitā “Mamutu dienas”, kas pircējiem ļauj iegādāties dažādas saimniecībā noderīgas preces par īpaši izdevīgām cenām, kas šī brīža situācijā ir īpaši pieprasītas," skaidro "Rimi" pārstāvji.

Tikmēr lielveikals Stockmann paziņojis, ka, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar korona vīrusa izplatīšanos, "Stockmann" ikgadējā kampaņa "Trakās Dienas" šajā pavasarī norisināsies tikai internetā, no 25. marta līdz 5. aprīlim, vietnē CRAZYDAYS.COM

Kā ziņots, sekojot rietumvalstu pieredzei, arī Latvijā uz nedēļu būtu jāievieš personu pārvietošanās aizliegums, sociālajos medijos rosināja Saeimas deputāts Juris Jurašs (JKP).

Saskaņā ar viņa priekšlikumu, iedzīvotājiem no mājas tiktu ļauts iziet, lai nopirktu pārtiku, pirmās nepieciešamības preces un dotos pie ārsta, tomēr arī tas notiktu pēc noteikta algoritma, lai netiktu pārslogoti ģimenes ārsti.

Savukārt Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iepriekš rosināja valdībā izskatīt iespēju cilvēku skaita ierobežošanai lielveikalos.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Īstus šopinga Mamutus jau kautkāds vīruss nenobiedēs

19.marts Atbildēt

Tads aizliegums daudziem smagi iesistu pa kabatu, ne visi pelna pietiekami, daudzi tak dzivo no algas lidz algai. Kas apmaksaas reekinus? Valsts? Valstij daudzkam nepietiek naudas bet tagad baarstiisies ar naudu? Kaa tiks aizlaapiits tas caurums budzhetaa? Nodokli augs? Vai arii tie tikai korumpeeto politiku slapjie sapnji?

19.marts Atbildēt

STOKMAN arī sūta saviem klientiem īsziņas par trakajām dienām. UZ PRIEKŠU! URRRRĀ

19.marts Atbildēt

tas ir ONLINE. Nevajag iet uz veikalu.

20.marts Atbildēt

Rakstu jau, laikam, izlasīt nevari? Tikai virsrakstu un, ka tik izbļaut savu negāciju!!!.....

Bet, ja palasītu arī pašu rakstu, tad izlasītu, ka Stocmann trakās dienas ir onlainā - tikai interneta tirdzniecība!!

22.marts Atbildēt

Vai tad obligāti jāgāžās veikalā iepirkties kā pie bada,to pašu visu var pasūtīt inernetveikalā.

19.marts Atbildēt

M.Zariņas kundze!Interneta veikalā vairs nav iespējams neko pasūtīt,jo visi datumi MAXIMA 5 dienas un RIMI 10 dienas uz priekšu sen ir aizņemtas un paliec tukšā. Vienmēr izmantoju šos pakalpojumus,bet tagad nekā. Esmu veca pensionāre pati aiziet,paiet nevaru dēļ slimām kājām. Drīz palikšu bez pārtikas.Tādas tās lietas.Inese

19.marts Atbildēt

Beidziet HISTĒRIJU.Tādā gadījumā ,kas Jūs apkalpo ir Idioti?Kā viņi var zināt ka cilvēks kas iepērkas nav slims?Tiksim tik tālu ka katram pie ieejas veikala būs jānodod analīzes.Nevajag kipišot no tā nosēžas imūnsistēma un jeb kāds vīruss Jums būs nāvējošs!lasiet medicīnas literatūru par virusaloģiju varbūt tad arī kaut kas pauros pakustēsies.Lai gan es šaubos!!!Stipru veselību vēlot,Aija

20.marts Atbildēt

Kas ir "kipišot"?

22.marts Atbildēt

Vēl ļaužu naivums ir neizprotami zems. Kapitālismā GALVENAIS IR NAUDA!

Atminieties taču kā Maxima grāba naudu visbezatbildīgajā veidā..

20.marts Atbildēt

Visi domā par maksimālu drošību šajā laikā, izņemot Rīgas satiksmi, kura ir krasi samazinājusi transportlīdzekļu skaitu, tādējādi pakļaujot riskam pasažieriem inficēties vienam no otra, jo loģiski, ka palaižot mazāku transporta skaitu, tajos pasažieru būs krietni vairāk. Kurš par to būs atbildīgs, ja sāksies masveida inficēšanās sabiedriskajā transportā???

20.marts Atbildēt

"arī Latvijā uz nedēļu būtu jāievieš personu pārvietošanās aizliegums"... kam aizliegt?, jau tagad ielas tukšas!

22.marts Atbildēt

Bet, vispār... kāpēc nevar vienkārši preces tirgot pa lēto, kāpēc jārīko kautkādas akcijas?

22.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:02

Jaunākās diskusijas