Meteorologs skaidro, vai marta sākumā tiešām gaidāms aukstuma vilnis

Rita Lazda 24.feb
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency
Lai gan jaunākā laika prognoze liecina, ka šonedēļ Latvijā gaidāms sals un sniegs, meteorologs T.Bricis saviem sekotājiem sociālajā tīklā facebook skaidrojis, vai tiešām šobrīd tiek prognozēts, ka marts sāksies ar pamatīgu aukstumu.
Kā savā publikācijā norādījis T.Bricis, tad šonedēļ tiešām ik pa laikam gaidāms sals un sniegs. Naktīs gaisa temperatūra būs ap -1, -4 grādiem, savukārt dienā ap +1, +2 grādiem. Šī brīža prognozes neliecina, ka marts sāksies ar aukstuma vilni.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) norādīja, ka Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās vēl gaidāms neliels sals un februāra pēdējās dienās lielākajā daļā valsts zemi pārklās sniega sega. Tomēr, neskatoties uz ziemīgākiem laika apstākļiem tuvākajā laikā, diezgan droši var apgalvot, ka šī ziema (decembris-februāris) būs siltākā novērojumu vēsturē.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kāds vēl aukstums ? Bērziem sula jau tek . Ziema beigusies .

24.februāris Atbildēt

Katram cilvēkam ir no dzimšanas noteikti bioritmi. kuros miegainība mainās ar aktivitāti ik pēc 2 stundām. Tāpēc ir absurds pulksteņu pulksteņu rādītājus grozīt par 1 stundu, jo jāgroza par 2 stundām.

24.februāris Atbildēt

nu trakums tada ziema -4 saprastu ja solitu -40

25.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:24

Jaunākās diskusijas