FOTO: Kāpēc brīdinājums par vētru "Deniss" BBC ziņās sasmīdinājis britus?

Baiba Puriņa 17.feb
 
Ekrānuzņēmums no Twitter/BBC/The Sun
BBC rīta programmas laika ziņu skatītāji ievērojuši, ka brīdinājums par vētru" Deniss", kas skārusi Lielbritāniju un tās apkaimi, uz ekrāna ieguvusi savdabīgu formu, informē "Daily Mail".

Ziņās, brīdinot par vētru Velsā, iezīmētās apkaimes vizuālā forma ekrānos veidojusi falla formu, tādejādi sasmīdinot daudzus televīzijas skatītājus.

Īstu komentāru "vētru" šis novērojums izraisījis soctīklos, kuros daudzi joko, ka virs Velsas gaidāms liels "vīrieša loceklis". "Uzmanieties velsieši. Debesīs ir kaut kas savāds..." sociālajā vietnē "Twitter" raksta kāds komentētājs. "BBC cilvēki uzzīmējuši lielu locekli virs Velsas. Milzīgs dzintara krāsas locekļa brīdinājums."

Jau vēstīts, ka lidsabiedrības "British Airways" un "easyJet" sestdien apliecināja, ka saistībā ar vētras "Deniss" tuvošanos Lielbritānijas piekrastei šajā nedēļas nogalē atcelti simtiem avioreisu, kas ietekmēs aptuveni 10 000 pasažierus.

Varas iestādes īpaši aicinājušas cilvēkus nostiprināt dārza mēbeles un batutus, kas vētras "Siara" laikā tika nesti pa gaisu un dažkārt nokrita uz dzelzceļa sliedēm.

Komentē 1

 
Anonīms
 
Fra

To jau kāds "zili"domājošais BBC ir tādu izveidojis. Britiem jau tā ir mīļākā forma.

18.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:51

Jaunākās diskusijas