VIDEO: Latvijas iedzīvotāja nopērk "brīnumierīci", kas patiesībā varētu būt bīstama

Viktorija Gabrjuna 16.feb
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Uzzinot, ka radiniece par 1200 eiro nopirkusi “Eastcon Motus” preču zīmes lāzerierīci, kas prezentēta un pārdota kafejnīcā, Santa uzskata, ka nauda izmesta vējā un ir bažas, vai tikai, ar to rīkojoties, vēl nenodarīs kaitējumu veselībai, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Kad kafejnīcā prezentēts lāzers mājas lietošanai, solīti brīnumi un veselības uzlabojumi. Klienti kārdināti pirkt ierīci, jo tad nevajadzēšot tērēt naudu medikamentiem un par ārstiem varēšot aizmirst. Ar ierīces palīdzību izārstēšot čūlas, zobu sāpes, asinsvadu problēmas un daudzas citas kaites.

Santas radiniece kritusi kārdinājumā un ierīci nopirkusi. Viņai uzreiz piedāvāts noformēt kredītu. Tā arī izdarījusi. Tagad kundzei esot brīnumierīce un kredītsaistības trīs gadu garumā. Santa atradusi informāciju, ka tāda pati ierīce interneta veikalos maksājot aptuveni 200 eiro, taču nobažījusies ne tik daudz par nelietderīgi iztērēto naudu, lai gan starpība esot 1000 eiro, bet par iespējamām veselības problēmām.

Ka Santas bažas nav bez pamata, apstiprina medicīnas zinātņu doktore Inese Kokare. Lāzerterapijas ierīces, kas paredzētas lietot mājas apstākļos, neiesaka iegādāties un lietot, pirms konsultācijas ar fizikālās medicīnas ārstiem, kuri vislabāk pārzina šo jomu.

Avots

Komentē 13

 
Anonīms
 

Jā,žəl,ka cilvēki vēl joprojām uzķeras uz šiem eastcon draņķiem.Tāds pats notikums bija ar karstā gaisa tvaicēšanas ierīci.Katras saimnieces sapnis virtuvē utt.Eastconā ar superatlaidi 450€,ieej elektropreču veikalā pa 150€ mierīgi nopērc,tikai uzrakstiņš cits.

16.februāris Atbildēt

Muļķības pilnīgas.Man tāds ir ,un ļoti palīdz dažādām kaitēm.Visu nerakstīšu.Ja interesē,var sazināties personīgi.Neviens vien pirka,un nav nožēlojis.Dakteri baidās naudu pazaudēt,jo lāzerterapijas ir ļoti dārgas.Bet man ir mājās,nekur nav jāiet,un ekonomija liela.Nesaku ,ka tāpēc ārstu neapmeklēju,bet mazāk.

16.februāris Atbildēt

Piekrītu. Man arī ir tieši šāda ierīce un esmu ļoti apmierināta.

16.februāris Atbildēt

Muļķiem neērti atzīties,ka sūds vien ir tas aparāts!Var tik pasmīkņāt par lētticīgiem cilvēciņiem!

16.februāris Atbildēt

Vai esat lietojis? Es lietoju un esmu apmierināta.Viss sadzīst daudz ātrāk. Mans zobārsts bija ļoti izbrīnījies,kad biju pie viņa nedēļu pēc operācijas, teica, ka viss sadzijis tā it kā būtu pagājušas 2 nedēļas...

16.februāris Atbildēt
Vladimirs Segliņš > inese.z.berga

Labs ārsts un iejūtīgs, zina, ko sacīt, ko noklusēt...

19.februāris Atbildēt

Protams protams,kā nu ne!Ne par velti 1200 euro maksā! :DDD

16.februāris Atbildēt

jā es neko nesaku kad eastcon droši vien ņem divkāršu summu,bet visi grib labi nopelnīt.Bet to ka viņš palīdz tā ir taisnība.Man viņš ir 3.gadus un es nevaru sūdzēties.Es pats neticu daudziem reklamas trikiem,bet par šo preci es nenožēloju.Un to ka tur raksta ka tā prece nav licenzēta,tās ir muļķibas.Viņai nāk līdzi dokumenti ar visu licenzi un es to pārbaudīju.Tā ir Vācu licenzēta firma.

17.februāris Atbildēt

Tā dura tagad triperi ar varēs ārstēt,super!

17.februāris Atbildēt

Mana omīte ļoti sekmīgi to izmanto klitora sildīšanai

18.februāris Atbildēt

Labs zibenigs taisnigs SPERIENS.

19.februāris Atbildēt

Ne tikai šī ierīce, cilvēkus Latvijā atļauj muļķot arī ar Nuga Best,, labumiem,,un tamlīdzīgi ietekmē cilvēku emocijas un,, iesmērē"' pat bīstamas preces.Pielieto dažādas metodes lai pārliecinātu tos kam nav kritiskā domāšana.

18.februāris Atbildēt

Bet kļūt gudrākai un to nostiprinot vēl ar trīs gadu kredītsaistībām..tas taču ir gluži vai par velti..

19.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:44

Jaunākās diskusijas