Divus gadus vecs bērns mirst jogurta dēļ

tautaruna.lv 16.feb
 
Ilustratīvs attēls / PM/Scanpix Baltics/LETA
Krievijas pilsētā Novosibirskā slimnīcā mirusi 2 gadus veca meitenīte. Bērnu aizveda uz slimnīcu pēc tam, kad viņš apēda jogurtu. Meitenītes māti reanimācijā neielaida, bet nākamajā rītā paziņoja, ka bērns miris, raksta "fakty.ua".
Kā bērna māte pastāstīja žurnālistiem, meita izdzēra nelielu daudzumu jogurta, pēc tam viņai sāka sāpēt vēders, sākās vemšana. Ar ātro palīdzību bērns tika nogādāts slimnīcā, taču tur nesteidzās mazo ārstēt.

Māte stāstīja, ka sākotnēji meitu atteicās ievietot slimnīcā, jo bija aizdomas par cukura diabētu. Normalizēt cukura daudzumu asinīs palīdzētu sistēma ar inuslīnu, taču preparāts atradās reanimācijas nodaļā, kas uz nakti bija slēgta.

Bērnu aizveda uz citu slimnīcu, kur pacienti atkal nevēlējās uzņemt, jo bija nakts vidus.

Mātei paziņoja, ka no rīta bērnu pārvedīs uz citu slimnīcu, reanimācijā vecākus neielaida, bet no rīta paziņoja, ka bērnam apstājās sirds.

Meitenes nāvē ir daudz neskaidrību, slimnīcā uzsākta pārbaude, tostarp, tiks analizēta ārstu atbildība.

Komentē 2

 
Anonīms
 

nu nezinu kā tur Krievijā .! Pie mums vakar publicēja kaut ko līdzīgu .Puika ar

diviem speciāli apmācītiem suņiem paliek parkā vai mežā staigāt ,bet māte mierīgi

dodas mājup .Puika nevar pārkāpt pāri nokritušam kokam (laikam bija cukura diabēts ) Labi ka suns zēna tēvam parādīja ,vietu kur guļ puika . Tēvs ātri atnes mājās un lai glābtu puiku to ,,baro'' ar medu ? Tad nu jautājums,vai neviens Krievijā par to nezināja ? Ne dakteri ! Ne slimnīcā! Ne māte vai Tēvs trūkstot insulīna spricēm !

16.februāris Atbildēt

Neizinu vai ir pratiigi barot ar medu diabetnieku un pie hipoglikemijas tu cilvekam neko neiebarosi, tapeec ir taas Extremala gadijuma Sprices kas momentali pacel cukuru. Jebkura gadijumaa ir jazvana atrajiem.

19.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:00

Jaunākās diskusijas