FOTO: Pircējs parāda, cik briesmīgu kūku nopircis Madonā

Viktorija Gabrjuna 15.feb
 
Privātais arhīvs/sudzibas.lv
Kādam pircējam nācies pamatīgi vilties, nopērkot kūkas gabaliņu beķerejā "Kūku Feja", kas atrodas Madonā.
Portālā "sudzibas.lv" pircējs raksta, ka, samaksājot konkrēto summu, tomēr sagaida kvalitatīvu produktu.

"Šodien pie ''Kūku Fejas'' iegādājos Baltās šokolādes musu. Jebkurš kūkas gabaliņš maksā €2.50 (tātad cena kg pārsniedz €20, jo, mājās nosverot gabaliņu, tas svēra 110 gramus) , un, samaksājot šādu summu, es sagaidu labu, kvalitatīvu produktu.

Diemžēl es piedzīvoju vilšanos, jo, ļoti uzmanīgi nesot kastīti, kūciņa sadalījās, burtiski izjuka - tā vienkārši neturējās kopā.

Radās iespaids, ka tā pagatavota no visnekvalitatīvākajām sastāvdaļām. Runājot par garšu - tā bija ēdama, bet noteikti neatbilst cenu kategorijai," raksta pircējs.

Viņš piemin, ka kafejnīcā esošajām kūkām nav norādīta nekāda informācija - cik sver gabaliņš, nav nosaukumu, iespējamie alergēni, nekas no sastāva.

Klients centies arī sazināties ar uzņēmumu.

"Uzrakstīju uzņēmumam 2 reizes atsauksmi par negatīvo pieredzi google, bet tie neilgi pēc publicēšanas tika izdzēsti abas reizes," piebilst pircējs.

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka šāda seituācijas nav nekas neparasts, jo kūkas gabaliņš ir neliels.

"Nopirktu veselu kūku - nekas nesabruktu!
Protams, gabaliņš šaurs, kūka svaiga un mīksta un "stāvus" pat minimālā leņķī neturēsies, šoreiz džema slānis saslīdēja, jo kūka nebija sakaltusi!" teikts kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki ik pa laikam sūdzas par bojātiem pārtikas produktiem dažādos Latvijas veikalos. Tā pirms kāda laika vīrietis Grobiņā nopircis arī neēdamu kūku.

Avots

Komentē 89

 
Anonīms
 

Kā tik mazs gabaliņš var maksāt tik dārgi?Tad jau pa tādu summu var veselu kūku nopirkt.Cilvēku krāpšana...

15.februāris Atbildēt

Nu Limbazos ar tads pats kukkas gabalinjsh maksaa2,5 eiro un nepavisam nav tas garshigakais.....ta kaa Madona nav tada vienigaa vieta....

15.februāris Atbildēt

Tā nu tas ir, kūkas kilograma cena ir 25 eiro. Kūkas nav oriģinālas, tagad tādas taisa lilākā daļa jauno mājražotāju.

Neatceros, ka kāds cits jaundibināts, mazs Madonas uzņēmums būtu tik ļoti slavēts, cildināts un reklamēts. No pašvaldības vadītājiem, avīzēs un TV. Realitātē aizejot nobaudīt izslavētās kūkas sagaidīja pamatīga vilšanās. Kūku vitrīna praktiski tukša, cenas absolūti netbilstošas kūkas svaram un kvalitātei. Un vēl neizpratne kādēļ citām konditorejām ir jāievēro higiēnas noteikumi, bet Kūku fejas īpašniece Laura cep savas brīnumkūkas bez galvassegas un plikām rokām. Šķiet visiem vienādi jāievēro PVD prasības.

15.februāris Atbildēt

Kas par superīgu aktivitāti, Zaiga! Super. Tā tik turēt! Tiekamies konditorejā "Sapnis", te pat Madonā uz Saules ielas vai ne? Nu tur pat, kur kūkas "aizmirst" uzcept vai arī kāda glāzīte patraucē. Bet tā jau tur ir super produkcija, lielisks sortiments, un super kvalitatīvi produkti. Ak, un vēl īpašnieces frizūra! Tur nu dien neviens sarkani rižs mats ne tuvu netiks uzmests kūkai, jo matu laka noturēs visās dzīves situācijās! Tiekamies, Zaiga!

16.februāris Atbildēt
Zaiga > zaigas.fane

Sakat plašs sortiments? Būs jāaiziet novertēt. Sapnim nav reklāmas nav arī ažiotāžas. Gan jau savs klientu loks ir.

16.februāris Atbildēt
Zaigas fane > zaiga

Jā, ir ir! Katru dienu svaiga produkcija, viss pieejams. Plaukti pilni. Tiekamies!

16.februāris Atbildēt

Kūkas vispār nav jāēd.

15.februāris Atbildēt

Tak pircēja varēja kūkas gabalu ielikt televizora kastē, tad noteikti nekas nebūtu izjucis... lai gan tantulis kasās kasīšanās pēc - stiepa divus kilometrus, kratīja kasti un beigās šāds rezultāts... būtu stūmusi iekšā turpat kafejnīcā, kas viņai liedza? Un tad būtu stingra, smuka, un arī iznāktu laukā tāda pati kārtās, ar Spānijas plastmasas zemeni pa virsu. Bet nē, nopērk šauru kūciņu un tad netā cilā savu netīro vešu, un vēl pukojas ka šai divi komenti izdzēsti. Nu viss, kūku mīļotājām pasaules gals klāt!

15.februāris Atbildēt

Es nu galīgi tur nekādu traģēdiju tur nesaskatu, tiešām, laikam domāja, ka aiznesīs mājās tādu miniatūru gabaliņu, kā tikko nogrieztu, vienīgi cena mazliet mulsina.

15.februāris Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka nekas netika kratīts, tā vien sanāca no kafejnīcas līdz stāvlaukumam aiziet un kūka bija šādā paskatā. Un vai tiešām tik šaurai kūciņai būtu jāmaksā 2,50... Par garšu nerunājot.

15.februāris Atbildēt
Jānis Bērziņš > lotinja

Stāvlaukumā radās vēlme apēst kūku tāpēc uz šķības virsmas drebošām rokām mēģināji arvērt kastīti? Tad jau nekāds brīnums par rezultātu.

16.februāris Atbildēt

Ja,patiesaam!!!:)))))

20.februāris Atbildēt

Mums katram ir izvëles iespēja-Iegādāties vai neiegādāties,maksāt vai nemaksāt.Krāpšana tā nevar būt,jo cenu klients zin pirms iegādāšanās un arì redz cik liels gabals būs par šo cenu.Es par šo cenu esmu gatava pirkt śo produktu,jo neko kvalitatīvāku un garšìgāku neesmu ēdusi,un šeit izvietotie komentári ir tikai latvieša baltā skaudība.

Attiecìgi klients,kas sùdzêjas par saśķiebušos kùku.Es nekad nesapratīšu,kur cilvêki var būt tik sīkumaini.Tak uzstutê atpakaļ un êd nost.Vrb transportejot kūku,kādā lìkumā tika straujāk iebraukts.

15.februāris Atbildēt

Kūku fejā nav rakstīts cik gabals sver. Nav sastāva, nav nosaukuma, nav kilograma cenas. Tomēr sanāk mazliet maldināt. Un foto, ja cilvēks pērk kūku, kura maksā 25 eiro kilogramā, visticamāk sagaida kvalitāti, nevis izjukušu pļeku.

15.februāris Atbildēt

Varbūt 2,5€ kvalitāti prasās??

15.februāris Atbildēt

Piekrītu, neko garšīgāku kā Lauras kūkas neesmu ēdusi

16.februāris Atbildēt
Sandra > zaiga

Tiešām katram kūkas gabaliņam būtu jāpieliek zīmīte - 105g, 107g, 120g... :)) kā iepakotam siera klucim lielveikalā?! Vēlies zināt nosaukumu, sastāvu, 1kg cenu -pajautā pirms pērc!

16.februāris Atbildēt
Zaiga > sandra.sandra

Jā, būtu! Vismaz kilogtama cena. Un kāpēc man būtu jājautā? Ja nav informācijas pagriežos un eju prom. Nav vienīgā vieta Madonā kur kūkas pirkt. Dārgākā gan.

16.februāris Atbildēt
Sandra > zaiga

Ja nevēlaties pirkt, bet veikt cenu aptauju, tad nekas cits neatliek, kā pagriezties un iet prom! :)

16.februāris Atbildēt
Zaigas fane > zaiga

Zaiga, Tu tur gribēji pirkt kūkas? Nu beidz. Netuvojies tai vietai! Madona pilna ar kūkotavām.

16.februāris Atbildēt
Zaiga > zaigas.fane

Nu to es pati izlemšu kur un kādas kūkas pirkt.

16.februāris Atbildēt
Zaigas fane > zaiga

Tad nav ko sūdzēties. Ja reiz pati izlēmi, pati vainīga pie savas izvēles. Paņem Maximā, tur bieži gadās labs kumosiņš tajā plauktā, kur uz sarkana fona rakstīts "Akcija".

16.februāris Atbildēt

Tas nu gan ir riktīgs ņerga! Ja pērk mazmazītiņu gabaliņu kūkas, protams, jārēķinās, ka tas maksās proporcionāli vairāk, nekā pērkot veselu torti. Pieņemu, ka visa torte maksātu kādus EUR 10-12, turklāt tā tik viegli neizjuktu. Turklāt tas mazais gabaliņš ir iemests pārāk lielā kastē, tāpēc arī virsējā kārta noslīdēja nost. Sen zināms, ka skopais maksā vismaz divreiz.

15.februāris Atbildēt

Šoreiz kļūdies. 10 gabaliņi, kas ir vesela torte =25 eiro.

15.februāris Atbildēt
Yohn Plunt > zaiga

Tad tas ir tikai pie jums latvijā. Jebkur citur 10. daļa maksā vismaz 10 - 15% vairāk, nekā nesagriezts produkts. Tas tāpēc, ka pie jums darbs nemaksā neko, un cilvēks ir tikai staigājošs bankomāts, kuru vajag tikai un vienīgi slaukt un čakarēt.

15.februāris Atbildēt

Ne jau pircējs to gabaliņu lika savā kastē..bet gan pārdevējs..tā ka ...

16.februāris Atbildēt
Zaigas fane > m.r.te.politere

Pārdevēja varēja arī aiznest uz mašīnu, tas gan.

16.februāris Atbildēt

Latviešu skaudībai nav ne gala, ne malas. Cita vairs nekā nemāk, kā tikai sūdzēties.

15.februāris Atbildēt

Te jau Līga, ar skaudību nekāda sakara..iet runa par kvalitāti..bet gan jau Feja sakārtos arī šo jautājumu..ja gribēs pastāvēt...

16.februāris Atbildēt

Veselas kūkas cena veikalos maksā apmeram 6-12 euro,bet šeit 25 euro????Vājprtāts.Es pie savas kūku cepejas par mājas kūku maksāju 10 euro.

15.februāris Atbildēt

Jūsu kūku cepēja nemaksā nodokļus un neīrē telpas!

16.februāris Atbildēt
Sindija Jegorova > edmunds.mitenieks

Pilnīgi piekrītu

16.februāris Atbildēt

Jums nav kauns savai cepējai maksāt par kūku 10 euro?! ja nopērk lauku oliņas pa 2 Eur, no pagraba paņem ievārījuma burciņu, sviestiņu iegādājas lielveikalā uz atlaidēm, citu produktu izmaksas neskaita un nerēķina elektrības izmaksas, sava darba izmaksas, tad 10 Eur ir ļoti adekvāta samaksa!

16.februāris Atbildēt

Kāda skaudība??? Varbūt jaunajai kulinārijas zvaigznei jāprot arī kritika pieņemt??? Paziņa par 1,5kg kūku 36€ samaksāja! Vārītais krems laikam no margarīna gatavots bija... Kūkas gabaliņš izjuka, jo mazs! Jūs jokojat???? Kāda nozīme kūkas gabaliņam? Tam ir jāturas kopā!

15.februāris Atbildēt

Nu,ja ar to maisiņu kurā kūka atradās,vēl suni atgaiņā,pāris reizes nokrīt ejot no veikala,protams,kūka tāda arī izskatīsies kā uz foto.Pēc sastāva,izskatās,ka kūka ļoti garda.

15.februāris Atbildēt

Noteikti arī kaķus ne tikai suņus atgaiņāja, kuri šo gardumu atņemt gribēja

15.februāris Atbildēt

vakar gribeju pirkt torti maksima tur jau vena 9-15 euro kg. šī kuka izskatijas loti jauka un garsiga. no dabigam izejvielam bez kaudzes stabilizetaju cietinataju pretslides materiala utt. ta kastite vien jau pie eiro maksa. ta ka uzskatu ka kukas cena atbilstoši cenai. ja cacei vajadzeja skaistu gabalinu romantiskai esanai tad vajag est uz vietas , un noteikti šai cacei vis veders sagriezas un rota virus piemetas ja kukas augseja dala noslideja, drausmigaka katastrofa , vel jau jautajums ka vina to kuku majas nesa

15.februāris Atbildēt

Bezšaubām, skrēja lēca, dzīvniekus atgaiņāja!!! Sala kas tiešàm ir brends tirgo daudz garšīgākas un kvalitatīvākas kūkas. Pie tam lētākas... un kastītes arī skaistas par velti dod līdz ar kūkas gabaliņu! Nesaprotu ko tā aizstāvat ideāli kūkotāju! Labai precei nevajag ne reklāmu ne aizstāvību!

:D

15.februāris Atbildēt

Ko te stāsti!Es ari vakar pirku Maima torti ,pa 6 euro nopirku 1 kg.Tur neviena torte nemaksā 15 euro.

15.februāris Atbildēt
Žanete > veronika

Tad man paziņa vnk maksātspējīga vairāk izskatijās, ja par 1,5 kg samaksāja 36€! Par parasto biskvitkūku. Pie tam dekoracija nekāda...

15.februāris Atbildēt

Kādus murgus rakstat? Kura torte maximā maksā 15 eiro/kg?

Lai ēstu uz vietas, nav tā pati mājīgākā vietiņa.

Esat kūku feja? Tik labi pārzinat kas ir kūkās un kas nav . Kad tur biju, nevienai no kūkām nebija uzrakstītas sastāvdaļas.

15.februāris Atbildēt

Rota vīruss drīzāk piemetīsies no tā, ka kūku feja neprotas uzvilkt ne cepurīti, ne cimdiņus, vai kāds smuks, tumšs mats trāpīsies, mati 2 meitenēm skaisti, diemžēl ne kūkotavā pie kūkām tiem būtu jābūt redzamiem.

15.februāris Atbildēt
Lilita > zaiga

Jāpiekrīt, higiēnas prasības Kūku Fejā tiešām netiek pienācīgi ievērotas :( Mati plīvo, cimdu nav.

15.februāris Atbildēt

Bet ko Jūs teiktu ja Jums tas gabaliņš izjuktu..te jau nav runa par kaut kādu skaudību..bet par to ka izjuka tas kùkas gabaliņš.Tā nedrīgstētu būt..kūku cepējai pie tā noteikti jāpiedomā..Katrai kūkai ir attiecīgi jānostāvas lai nekas nejuktu..Vai arī tad ir jādomā par attiecīgu iepakojumu , kurš to gabaliņu satur.Varbūt purcējs nepirka sev..bet gribēja kādu pārsteigt..

16.februāris Atbildēt

Tad nesperat savu kāju vairs tur un miers

16.februāris Atbildēt
Žanete > sindija.jegorova

Nespers jau arī! Daudzi pie tam... slavina jau tikai viņas draugi un paziņas...

16.februāris Atbildēt
Sandra > mairita

Neesmu ne draugs, ne paziņa, bet priecājos, ka Madonā beidzot ir vieta, kur iepriekš nepasūtot pie kāda mājražotāja, var iegādāties īstu kūku! Jābūt ļoti drosmīgam, lai šādu vietu atvērtu tādā mazpilsētā kā Madona! Protams meitenēm vēl ir daudz jāmācās un kā gan, lai iemācās, ja nav pieredzes...Ļoti ceru, ka “Kūku fejai” viss izdosies!!!

16.februāris Atbildēt
Sandra > mairita

Garšīgākas un kvalitatīvākas? Pilnīgu nepiekrītu, lai gan izpratne par kvalitāti un garšu protams katram sava un par to nevar strīdēties! Mans pēdējais kūkas pirkums Salā bija diezgan liela vilšanās....negaršoja! Domāju, ka "Kūku feju" vispār nevar salīdzināt ar Salas cehu, kurš darojas jau vairāk kā 26 gadus ar daudzām pārdošanas vietām!

17.februāris Atbildēt
Žanete > sandra.sandra

Tā ir gaumes lieta! Nevajag vnk uzspiest savu viedokli, ka Fejas kūkas pašas labākās! Tas ir normāli izteikt savu viedokli, ne tā? Un cik saprotu Laura jau gadiem cep kūkas... nav nekāda iesācēja...

17.februāris Atbildēt
Sandra > mairita

Pilnīgi piekrītu, ka tā ir gaumes lieta! :) Neesmu teikusi, ka Fejas kūkas ir pašas labākas! Nedomāju, ka kāds šeit mēģina kādam kaut ko uzspiest, bet gan ir tieši tā kā Jūs sakāt - izsaka savu viedokli! škiet, ka Jums nepatīk mans izteiktais viedoklis par Salas kūkām?! Es to pieņemu! :)) Mans viedoklis - taisīt tik lielu brēku par vienu sagāzušos kūkas gabalu ir muļķīgi! Tas, ka Laura ir gadiem cepusi kūkas savā virtuvē nemaz nenozīmē to, ka viņai ir pieredze klientu servisā, produkta iepakojuma izvēlē utt... mājražošanu nevar salīdzināt ar mazās uzņēmējdarbības uzsākšanu! Manuprāt, iesācējiem ir jādod iespēja nevis jānoniecina jau pašā sākumā!

17.februāris Atbildēt
Iveta Bergmane > zaiga

Kauna nemaz nav?skaudiiba no visaam malinaam lauzhas aaraa.no saakuma bija maza,daarga,sabrukusi kuuka,tagad jau rota viiruss tiek piesaukts.priecaaties vajadzeetu par darboties griboshiem cilveekiem nevis nemitiigi chinksteet.lai veicas Kuuku Feja,noteikti iegrieziishos nobaudiit patieshaam gardu kuukas gabalu!

17.februāris Atbildēt
Zaiga > iveta.bergmane

Pirmkārt, ne es liku sūdzību , ne publiskoju rakstu. Otrkārt paudu savu pieredzi. Kāds brīnums, ne man

vienai tā ir negatīva. Treškārt par rota vīrusu, neizraujiet no konteksta.

Pircējs vai pircēja ielika sūdzību. Par dārgu cenu gribēja kvalitāti. Visiem, pilnigi visiem uzņēmumiem ir arī negatīvas pieredzes. Kādēļ par šo tāds tracis. Nu nesmuki ,izjuka dārga kūka, ja jau vienu pirka , tad iespējams cilvēks nemaz visu nevarēja atļauties.

17.februāris Atbildēt
Žanete > zaiga

Piekrītu par negatītavām atsauksmēm. Visiem tādas ir, bet te ap Madonas feju pilnīgs neprāts! Tik gardas kūkas tad jau klientu netrūkst! Nav ko satraukties, par sliktajām atsauksmēm.... lai veicas, vismaz kritiku uztvert

17.februāris Atbildēt
Sandra > mairita

Ko jūs ar to vēlaties pateikt?:) vai šeit pati Laura ir atbildējusi kaut uz vienu negatīvo komentāru? Vai Lilitas kundze/jaunkundze vai kāds cits pircējs, kurš šeit ir publicējis savu sūdzību ir aizgājis pie Lauras un izteicis vai uzdevis kādu jautājumu skatoties tieši acīs uz ko Laura nav atbildējusi vai noliegusi? Ja tas tā ir bijis, tad varam runāt par kritikas uztveršanu vai neuztveršanu! :))

17.februāris Atbildēt
Žanete > sandra.sandra

Kā gan var zināt, zem kura vārda slēpjas pati Laura? Ziniet ir daudz citu svarīgāku lietu ne kā skraidīt uz kūkotavām! Fb. Komentārs tika izdzēsts, ar to pietiek! Kritika nepatīk!

17.februāris Atbildēt
Sandra > mairita

Žanete vai Mairita?! Tiešām Jums ir daudz svarīgas lietas, ko darīt - atstāt šeit 12 pamatotus komentārus! :))

17.februāris Atbildēt
Žanete > sandra.sandra

Un jums? :)! Man nepatīk vecu preci par lielu naudu pirkt, tas arī viss!

17.februāris Atbildēt
Sandra > mairita

Un vēl viens nepamatot komentārs no Jūsu puses! Aiznesāt to veco preci atpakaļ?:)

17.februāris Atbildēt

Jā, higēnas normas nulle... Jungē meitenes visu cimdos dara... bet te jau feja, neko nevajag ievērot!

15.februāris Atbildēt

Esi pārliecināta?

16.februāris Atbildēt
Žanete > l.sma.la.kova

Acis pierē ir, par redzi nesūdzos, tātad jā! Esmu pārliecināta!

16.februāris Atbildēt
Zaigas fane > mairita

Labi, ka Žanetes acis, tās kuras pierē, neredz ko ar to cimdu vēl tur dara

16.februāris Atbildēt

Vācijā 5 eur maksā tāda štuka. Redzu, krēms izkusa un no želejas noslīdeja. Tādas nevajadzētu gabalos tirgot, bet citas gan.

15.februāris Atbildēt

Ko muldi! Norvēģijā divas tādas 4€ maksā!!! Letas izejvielas attiecīga kvalitāte!

16.februāris Atbildēt

Liekat Kùku feju tak mierā! Neejat un nepērkat Lauras ceptās kūkas!

16.februāris Atbildēt

Kamēr Laura savas kūkas cepa mājās neviens neinteresējās. Uztaisīja reklāmu pārākajā pakāpē, nespēj noturēt latiņu, tad lai rēķinās ar kritiku arī. Kūkas nav ideālas, amatieru līmenī, lai kļūtu par kūku meistaru ir jāskolojas, tas ir ilgi un dārgi. Pretējā gadījumā jārēķinās ar kritiku un nesmukiem foto atsauksmēs. Speciāli palasīju google atsauksmes....Tālu līdz pilnībai. Gan jau iemācīsies cept arī pati savas kūkas, ne tikai populāro sarkano samtu, musus, ciparkūkas, spoguļkūkas, makarūni. To dara simtiem cepēju . Tas nav oriģināli.

16.februāris Atbildēt
Sandra > zaiga

Reklāma pārākajā pakāpē? :) vai tik Jūs nepārspīlējat?! Līdz šim neesmu ne lasījusi, ne dzirdējusi, ka kūku cepēja sevi nosauktu par “kūku meistaru”! Pastāstiet, kur var iegādāties un nogaršot kādu oriģinālu kūku?

16.februāris Atbildēt
Zaiga > sandra.sandra

Jā, kūku fejai reklāma bija pārākajā pakāpē. Avīzēs un televīzijā, soctīklos. Neatceros kad vēl kāds mazs Madonas uzņēmums nu tik ļoti tiktu izcelts. Bet aizejot reāli nebija ko pirkt.

Jā divriteni otreiz neizgudrot, bet šķiet tā tagad modes lieta, mājražotājām un jaunuzceptajām kūkotavām ražot pilnīgi vienādus izstrādājumus. Vienādi nodekorēt. Un prasīt 25 eiro kg.

16.februāris Atbildēt
Valdis Povhs > sandra.sandra

Tas kūkas visu laiku varēja nobaudīt kebabosta

16.februāris Atbildēt
Sandra > zaiga

Ja tiek radīts jauns produkts vai tiek atvērts jauns veikals, tad parasti ir reklāma! :) Kā tad sabiedrība savādāk par to uzzinās?! Manuprāt, pilnīgi normāla prakse - reklāma caur dažādiem kanāliem! Es arī tur biju 2x un nebija ko nopirkt, bet es ļoti labi saprotu, ka vieta ir jauna un visi grib redzēt, pagaršot.... un cepēja ir tikai viena nevis vesels cehs! :)))

17.februāris Atbildēt
Sandra > valdis.povhs

Žēl, ka tikai tagad to uzzinu.... noteikti šis būtu viens no iemesliem, kāpēc kebabostu būtu apmeklējusi! Par kebabostu uzzināju šķiet tikai pēc gada, kad šī vieta tika atvērta.....

17.februāris Atbildēt

Varbūt bērnam nesa

16.februāris Atbildēt

Tāda brēka sacelta.Ēd uz vietas un nekas ārā nejuks vai ej uz jungi, pērc cenai atbilstošas kūkas un nepiksti.

16.februāris Atbildēt

Nesaprotu, kamdēļ ļaudīm liekas, ka ar cimdiem darboties ir higiēniskās. Tas jau tikkai gadījumā, ja pēc katras darbības tos nomaina, ko parasti nedara. Rokas mazgā un dezinficē, bet cimdus gan ne.

16.februāris Atbildēt

Cimdos īstenībā nevar strādāt. Ir dezinfekcijas līdzekļi ar ko sasmērē rokas pēc mazgāšanas

16.februāris Atbildēt
Žanete > valdis.povhs

Tad jau Tava pieminētā kebabosta ir antihigeniska! Kebabus cimdos taisa:D

20.februāris Atbildēt

Te izskatās ka kādam konkurence

16.februāris Atbildēt

Grūti uzminēt nav vai ne? Madona pārāk maza

16.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:59

Jaunākās diskusijas