Sieviete Pierīgā joprojām nespēj noticēt savai veiksmei

tautaruna.lv 17.feb
 
Ilze Zvēra/F64
Kāda sieviete Pierīgā savu veiksmi Simtgades loterijā nolēma izmēģināt tad, kad visi dienas darbi bija padarīti un bērns nolikts gulēt, raksta "latloto.lv".

Spontānais iLoto pirkums (iepriekš loterijas bija iegādājusies tikai kā dāvanas citiem) dienas gaitā iekrāto nogurumu veldzēja ar 10 000 eiro laimestu.

Laimētāja pēc laimesta noformēšanas atzina, ka joprojām netic savai veiksmei un tai noticēs tikai tad, kad nauda ieripos bankas kontā. Neticot arī viņas vīrs.

Runājot par plāniem laimesta tērēšanai, sieviete atklāja, ka neticības dēļ nav diez ko rūpīgi tos apsvērusi, bet, visticamāk, laimests tikšot iztērēts jaunbūves celtniecības darbos.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 4

 
Anonīms
 

es pavisam nesen loterijā vinnēju 12 eur, tik lielu naudu sen nebiju redzējis .......... tagad nezinu, ko ar TO datīt ............

17.februāris Atbildēt

Redz,sieviete pierīgā cels māju.Par 12 eiro čupiņa ar naglām jau sanāk....iesākumam nav slikti☺Atklāti sakot,par 15 eur vairāk arī neesmu vinnējis.Lai mums veicās!

17.februāris Atbildēt

Izditē un viss!

19.februāris Atbildēt

Es arī neticu.

19.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas