Sieviete Vecumniekos nopērk brīnumiekārtu, kas samazina elektrības patēriņu

tautaruna.lv 23.jan
 
Ekrānšāviņš no video
Brīnumiekārta it kā ierobežotu laiku pieejama ar iespaidīgu atlaidi un nopērkama vien par 39,99. Aprakstā esot minēts, ka ar tās palīdzību iespējams samazināt elektroenerģijas patēriņu pat par 50 procentiem, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Šādu iekārtu pasūtīja arī Sarmīte no Vecumnieku novada, kurai nācās piemaksāt arī par piegādi. Līdz ar to ierīce kopumā izmaksājusi 47,90 eiro.

"Šo iekārtu vienkārši jāpieslēdz pie strāvas. Rakstīts, ka iekārta elektroenerģiju nepatērē. Pieslēdzot pie tīkla, tā sākot strādāt un samazināšoties rēķins par elektrību. Vēl pie tam par 50 procentiem. Mājaslapā ir dažādi komentāri, kuros rakstīts, ka cilvēki grib nopirkt saviem vecākiem. Kad mans dēls atvēra šo lapu, viņš teica, ka tas viss ir safabricējums," pauda Sarmīte.

Jau pavisam drīz sieviete saprata, ka ar iekārtu nav iespējams sasniegt cerēto, tādēļ sākusi meklēt veidu, kā iekārtu atgriezt pārdevējam un atgūt iztērēto naudu. Pārdevēju nav iespējams sazvanīt pa norādīto tālruni.

“Sadales tīkls” elektrozinību mācību vadītājs Artūrs Šmats atkārto, ka uzņēmums jau reiz brīdinājis Latvijas iedzīvotājus par to, ka šādā veidā neesot iespējams samazināt uzskaitītās elektroenerģijas apjomu.

Patērētājiem tiek ieteikts atvienot neizmantotās iekārtas no tīkla, šādā veidā samazinot patēriņu.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Interesnti KĀPĒC VISPĀR TIEK DOTA IESPĒJA KRĀPNIEKIEM REKLAMĒTIES LV MĀJASLAPĀS? Laikam jau kādam ir izdevīgi...apzinoties,ka pat policija uz šādām izdarībām vispār nereaģē!

23.janvāris Atbildēt

Štrunts pa internetu, tā tomēr ir viena liela miskaste, kurā ir gan labas, gan sliktas lietas.

Bet mani reiz ļoti izbrīnīja Gāles Nams Siguldā, kad tur ieraudzīju šos "taupītājus". Tur bija uzstādīts pat speciāls stends.

27.janvāris Atbildēt

Būtu man prasījusi, par brīvu atdotu. Vēl latos pirku, ja nemaldos pāris latu. nav nekādas ekonomijas.

24.janvāris Atbildēt

absolūtas muļķibas un krāpniecība ! pats uzrāvos uz šo jau gadiem pastāvošo krāpniecību . cirk viegli tagad ir intereneta krapniekiem , neviens viņus neķer , nesoda ! Pasūtīju toreiz 2 tādus brīnumus -fiksi kurjers pieveda . Toties ,lai atgūtu naudu , cīnījos vairakus mēnešus dēļ tiem 78 eiriem . Viņi ir reģistrējušies kaut kur čehijā , komentus tajā savā lapelē neļauj izvietot , nav oficiāli sazvanāmi . Pastāv jau vismaz 3 gadus , krāpj cilvēkus . Nekāda tur elektrības taupīšana nenotiek , to var saprast jebkurš cilvēks , kas saprot kaut nedaudz elementāro fiziku un nedaudz no elektrības lietām . Tā ir totala krapniecība !

27.janvāris Atbildēt

Tātad, kad pirki, tad nesaprati kaut nedaudz elementāras fizikas? Kā arī pat nedaudz no elektrības lietās? Prieks, ka esi audzis :)

Krāpšana, protams, tā ir. Reiz uzrakstīju e-pastu, ka esmu ieinteresējies par viņu produktu. Viņi pat atbildēja, bet tas bija kaut kāds copy-paste teksts.

27.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:16

Jaunākās diskusijas