VIDEO: "Alfas" "Rimi" pircēja pamana ko gaužām dīvainu

tautaruna.lv 23.jan
 
Ekrānšāviņš no video
Apmeklējot ”Rimi” veikalu tirdzniecības centrā ”Alfa”, pircēja vārdā Kristīne pamanījusi pie kasēm esošās uzlīmes, kuras viņu pamatīgi izbrīnījušas, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Kā norāda Kristīne, uzlīmes redzamas ikvienam veikala apmeklētājam, kurš gatavojas norēķināties par saviem pirkumiem. Tās izgatavotas tādā pašā krāsā un stilā kā ”Rimi” uzlīmes.

Kopumā T/C ”Alfa” esošajā ”Rimi” veikalā uzlīmes redzamas pie deviņām kasēm.

Saņemot zvanu no “Bez Tabu”, ”Rimi” administrācija uzlīmes nekavējoties likusi noņemt. Raidījuma rīcībā esošā informācija liecina, ka uzlīmes pircējiem bija redzamas vismaz piecas dienas. Veikals savu iesaisti uzlīmju izvietošanā noliedz.

"Šī diemžēl bija kāda mūsu klienta rīcība, kas netika ar mums saskaņota. Uzlīme ir sarkanā krāsā, kas saskan ar mūsu korporatīvo krāsu. Cilvēciskas kļūdas dēļ šī uzlīme uzreiz netika pamanīta," pauda "Rimi" pārstāve Elīna Šakirova.

Jāpiebilst, ka šādas pašas uzlīmes pilsētvidē pamanītas arī degvielas uzpildes stacijās.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Kas tur ir tik dīvains un nesaprotams? Man šķiet, ka šajā laikmetā par Jēzu Kristu būtu jāuzzin katram. Es tikai apsveicu to, kas ir šādā veidā centies pievērst uzmanību pat ļoti aktuālai tēmai. Es pati esmu kristiete, līdz šim biju domājusi, ka mēs dzīvojam kristīgā sabiedrībā.

23.janvāris Atbildēt

Piekrītu, bet kristīgā sabiedrībā gan mēs nedzīvojam. Visapkārt valda skopums, alkatība un necieņa, diemžēl.

23.janvāris Atbildēt

rimi valdemara iela riktigie kristieši strada. vakar iegaju. preti nak divi indieši rimi formasterpos un vienam tradicionalais beduinu vai indiesu dvielis ap galvu uzsiets. sakam palikt izcili deb ī li

23.janvāris Atbildēt

Kristīne , noteikti ir viena no tām, kas Latvijas himnā cenzē vārdu Dievs.

23.janvāris Atbildēt

Likās, ka dzīvojam mūsdienīgā vidē, bet šādi uzraksti atgādina, ka daudzi joprojām nav izkārpījušies no viduslaikiem.

23.janvāris Atbildēt

Izskatās ka Bez tabū ir nolēmis sevi iecelt Dieva vietā un uzspiest savus ateisma noteikumus, nākot klajā ar savām pretenzijām pret šīm izvietotajām nekam netraucējošām uzlīmēm - murgs kaut kāds ! Ignorēt to ko saka Dievs ir tas pats kas piespriest sev nāvessodu !Jo tikai galīgākie idioti ir gatavi ateikties no Dieva piedāvājuma ! Paši nemeklē Dievu un neinteresējas par Viņu un vēl citiem liedz iespēju nākt pie Dieva ! Tādiem, tiešām, labāk būtu uz viņu kakliem uzkārt dzinakmeni un noslīcināt, ne kā ka viņu dēļ tiek daudzi pazudināti - sēta ateisma un sekluma sēkla !

2 Un Jēzus pasauca bērnu, nostatīja to viņu vidū

3 un sacīja: "Patiesi Es jums saku: ja jūs neatgriežaties un netopat kā bērni, tad jūs nenāksit Debesu valstībā.

4 Tāpēc, kas pats pazemojas kā šis bērns, tas ir lielākais Debesu valstībā.

5 Un, kas uzņem tādu bērnu Manā Vārdā, tas uzņem Mani.

6 Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.

7 Vai pasaulei apgrēcības dēļ! Apgrēcībai gan jānāk. Bet vai tam cilvēkam, caur ko nāk apgrēcība!

8 Tāpēc, ja tava roka vai tava kāja tevi apgrēcina, tad nocērt to un met to prom; jo tas tev labāk, ka tu tizls vai kropls ieej dzīvībā, nekā kad tev ir divi rokas vai divi kājas un tevi iemet mūžīgā ugunī. Mateja evaņģēlijs 18. nodaļa no 2 - 8. pantam.

24.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas