Pircējs viļas par "Latvijā ražoto" sviestu

tautaruna.lv 25.jan
 
Dāvis Ūlands/F64
Kāds iedzīvotājs sociālajā vietnē Facebook dalījies ar negatīvu pieredzi, kādu tam sagādājis "Latvijā ražots" sviests.

Pircējs atklāj, ka vēlējies iegādāties Latvijā ražotu preci, lai atbalstītu pašmāju ražotājus, taču vīlies dubultā, konstatējot, ka sviestam ir ne tikai margarīna piegarša, bet arī to, kas tas nebūt nav ražots Latvijā.

"Šodien vēlējos atbalstīt Latvijas ražotāju, to arī izdarīju. Pagaršojot sviestu sajutu, ka viegli garšo pēc margarīna. Tad vēlējos noskaidrot sastāvu, bet atklājums bija tas, ka produkts ir ražots Vācijā pēc Latvijas piens pasūtījuma..." pārsteigts ir produkta pircējs.

Komentāros cilvēki atklāj, ka daudziem nācies saskarties ar līdzīgu pieredzi, iegādājoties "Latvijā ražotus" piena produktus. "Es arī esmu pamanījusi, ka aizdomīgi uzrakstīts, nevis Trikātas sviests, bet Trikata sviests, sāku pētīt, izrādās, ka Trikāta tur “blakus nestāv..” Secinājums: uzmanīgi jālasa ko pērkam!" norāda, kāda komentētāja.

Jāteic, ka pircējiem jau iepriekš ir gadījies saskarties ar dažādiem savādiem novērojumiem tirdzniecības vietās par "Latvijā ražotiem" produktiem. Piemēram, jau ziņojām, ka kāds acīgs pircējs pamanījis ko neparastu uz gurķa etiķetes, uz kuras norādīts, ka, lai gan tas ir Latvijas lauku gurķis, tā ražotājvalsts ir Turcija.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tieši tā! Esmu pirkusi dažādu ražotāju sviestu, un nevienam no tiem nav sviesta garšas - jebkurš (nu kaut cik labāks ir Valmieras!) atgādina vien nekādu smēri. Reiz Maxima laimējies nopirkt Dublinas sviestu, tad tas arī bija kā sviests!

25.janvāris Atbildēt

Kaut kad nopirku t.s. Valmieras sviestu. Jau izņemot paciņu no ledusskapja, bija skaidrs, ka tas nav nekāds sviests, jo tas draņķis bija mīksts kā .... Pēc garšas spriežot, skaidrs ka tajā bija kāda puse margarīna. Cik zināms, tad Valmieras piena produktu ražotājs pieder kārtējam ārvalstu investoram, kuram par produkcijas kvalitāti pilnīgi vienalga. Tā ka šodien pirkt t.s. Valmieras ražojumus ir pilnīgi bezjēdzīgi.

27.janvāris Atbildēt

ļoti laba sviesta garša ir arī palmu elļai. Labs un ists sviests, pastāvot uz galda paris stundas, paliks ļoti mīksts, pārējie pakaļdarinājumi tikai uzsmērējami.

26.janvāris Atbildēt

Palmu eļļa esot kaitīga.

27.janvāris Atbildēt

Nu bet uzraksts Butter vai tad ne par ko neliecina?

26.janvāris Atbildēt

Ergebnis für "DE BE 90003 EG":

Fude & Serrahn Milchprodukte GmbH & Co. KG

Adresse:

Goltzstraße 18-20, 13587 Berlin

Deutschland

Turklāt Trikāta ir zīmola nosaukums, nav pateikts, ka sviests ir ražots Trikātā. Arī mūsu šprotes Rietumeiropā pārdod kā “sardīnes” ar zīmolu Delapierre, radot iespaidu, ka tās varētu būt franču sardīnes. Tas ir pilnīgi likumīgi.

26.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:19

Jaunākās diskusijas