Dobelē māte uzdāvina meitai dāvanu, kas izrādās neticami vērtīga

tautaruna.lv 18.jan
 
Vladislavs Proškins/F64
To, ka iesācēju veiksme pastāv, pārliecinājusies kāda sieviete Dobelē. Viņas māte svētku laikā iegādājās divas Simtgades loterijas biļetes – vienu 23. decembrī, otru 1. janvārī. Tieši 2020. gadā iegādātā biļete aplaimoja ar 10 000 eiro laimestu.

Laimētāja stāsta, ka viņas māte biļeti iegādājusies atceļā no kapsētas, kur bija iegriezusies pie vecmāmiņas, kurai tieši 1. janvārī būtu dzimšanas diena.

Laimīgo biļeti laimētāja atrada mājās uz galda, kur tā bijusi viņai atstāta. Nokasot un ieraugot 10 000 eiro laimestu, bijusi milzīga neticība.

Biļete no visām pusēm izpētīta ļoti rūpīgi, meklējot kādus “zemūdens akmeņus”.

Zīmīgi, ka pati laimētāja loterijas nemaz nemēdzot spēlēt, arī viņas māte, kura iegādājās laimīgo biļeti, to darot gaužām reti.

Laimētāja atklāja, ka laimestu tērēšot vienam lielam pirkumam, bet vēlējās paturēt noslēpumā - kādam tieši.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Atkal - "kāda sieviete Dobelē". Nu cik var tukši d*irst un melot !?

18.janvāris Atbildēt

Jo, lūk, ir reāli eksistējošs cilvēks - "Anglijā dzīvojošais Didzis Pīrāgs, kas loterijā laimēja miljonu mārciņu".

18.janvāris Atbildēt

Nav pierādījums kad kāda vinnēja vai kāds, tikai tukši stāsti lai cilvēki pirktu tērētu savu naudu un azarta iekristu!!!

18.janvāris Atbildēt

Laimigo studija. lasu un esmu sajusma katru nedelu Latvija vinne simtgades loterija lielas summas vinestos buss jau vairak izmaksats cik paredz bilesu tiraza

19.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:48

Jaunākās diskusijas