Latvietis, kas Anglijā laimēja miljonu mārciņu, nopircis sapņu māju

Viktorija Gabrjuna 17.jan
 
SWNS/Scanpix/LETA
Anglijā dzīvojošais Didzis Pīrāgs, kas loterijā laimēja miljonu mārciņu, atklāj, ka laimests pilnībā mainījis viņa dzīvi, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Mums bija ļoti smaga dzīve" izdevumā "Privātā Dzīve".
"Esmu nopircis māju, par kādu agrāk varēju tikai sapņot," saka Didzis, kurš strādā par šefpavāru Brautonas krodziņā un ar 5 gadus veco dēlu iepriekš mitinājās dzīvoklītī virs kroga.

Didzis noprika māju par 280 tūkstošiem mārciņu. Tajā ir četras guļamistabas un dārzs.

Didzis piebilst, ka turpinās strādāt, bet tagad viņš varēs vairāk laika pavadīt ar dēlu, kā arī nodrošināt viņam izglītību un labu nākotni.

Ar laimēto naudu Pīrāgs palīdzējis arī savai ģimenei, tostarp, māsai Zanei, kurai ir bērniņš ar veselības problēmām. Viņš palīdzēja arī sava bērna auklītei, kas grūtos brīžos mazo pieskatījusi bez atlīdzības, kā arī pateicās draugam un priekšniecei, kas atbalstīja, kad bija nepieciešams.

"Šī ir tā reizie, kad saprotu, smagākais dzīves posms ir garām. Esmu pateicīgs, ka man un manam dēlam tā paveicies. Tas ir mainījis mūsu dzīvi uz labu," pauda Didzis.

Viņš piebilst, ka loterijās līdz šim piedalījies sešus gadus, un lielākais laimests bijis 1000 mārciņas.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ar vinnestu apsveicu! Bet teikt, ka smagākais dzīves posms garām, gan muļķīgi un pārdroši, jo dzīvē katram līdz mūža beigām smagumu būs vēl gana un laimests tam nav nekāds garants!

17.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas