Astrologs Globa: Šīm horoskopa zīmēm dzīve krasi mainīsies jau 2020.gada sākumā

tautaruna.lv 3.jan
 
RIA Novosti/Scanpix/LETA
Pazīstamais krievu astrologs Pāvels Globa nosaucis trīs horoskopa zīmes, kuru dzīve mainīsies jau 2020.gada janvārī, raksta "topnews.ru".
Pēc Globas teiktā, Vēršus sagaida enerģētisks pacēlums un, pateicoties tam, veiksies visās dzīves sfērās. Vēršu aktivitāte palīdzēs nokārtot daudzas lietas un sarežģītus jautājumus.

Notikumiem un pasākumiem pilns janvāris gaidāms Jaunavām. Iespējamas negaidītas iepazīšanās, kas pamatīgi pārvērtīs dzīvi. Astrologs gan iesaka daudz nepļāpāt, jo tad iespējami konflikti, kas negatīvi ietekmēs reputāciju.

Skorpioni janvārī sajutīs pašpārliecinātību un drosmi. Skorpionus sagaida daudzi piedāvājumi darba sfērā. Astrologs aicina - izmantot šo laiku, lai parādītu savas labākās īpašības.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nav viņš nekāds astrologs, jo viss ko ir teicis, nekad nav piepildījies! Kāds jau protams teiks, ka piepildās, protams, sakritības teorija arī darbojas bet ne vairāk!...Tas tāpat, kā par to Vangu, ko rāda Krievijas tv, viss, ko viņa paredz ir nebūšanas ASV, rietumi, tuvie austrumi, tikai Krievijā, tur viss vienmēr ok, nekas neskars, nekādas kataklizmas nebūšot, SUPER pareģojumi! Tīrākā Maskavas propoganda! Tas Globa vispār, pareģojumos "0" !!!

3.janvāris Atbildēt

Mukšķis ne astrologs .

3.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:57

Jaunākās diskusijas